Press "Enter" to skip to content

В Кропивницькому провели показ колекції речей, створених переселенцями і волонтерами

В заході приймали участь студенти, які змогли реалізувати свої творчі ідеї

В Кропивницькому провели імпровізований показ мод, в якому приймали участь волонтери і студенти Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі.

Про це повідомили у облраді, пишуть новини Кіровоградщини.

Захід пройшов у Молодіжному просторі КОМА. Речі для показу створювали волонтери соціального ательє “KROP-СТИЛЬ” та групи переселенців. Всі речі створені з вже вживаних речей, перероблені і перешиті. В колекції окрім одягу для людей представили одяг для тварин, а також цікаві аксесуари.

Захід відвідала заступниця голови КОВА Катерина Колтунова. Вона відзначила, що важливо створювати можливості для молоді, зокрема і для самовираження, реалізовувати їх творчий потенціал.

«Важливо створювати у громадах можливості для молоді в самовираженні, реалізації творчого потенціалу. Сьогодні через одяг автори проєкту привертають увагу суспільства до проблем забруднення довкілля. Про те, що споживання має бути свідомим. Повторне використання вживаного одягу зменшує обсяг відходів, завдяки цьому знижуються витрати ресурсів і негативний вплив на зміни клімату», – акцентувала Катерина Колтунова.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі