Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Вакцинація в Кропивницькому / Фото: facebook.com/kirovohradskaODA

В Кропивницькому провели виїзну вакцинацію від небезпечних інфекцій

Головна санлікарка області розповіла про важливість вакцинації.

У Кропивницькому відбулася виїзна вакцинаційна сесія. Мобільна медична бригада з Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 проводила щеплення у спеціально облаштованому вакцинальному автобусі.

Про це повідомили в облраді, пишуть новини Кіровоградщини.

Вакцинували проти COVID-19, дифтерії, правця та гепатиту В. Загалом було проведено 140 щеплень, з яких 60 – проти коронавірусної інфекції.

Головна державна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук наголосила на важливості профілактичних щеплень, які допомагають захистити населення від серйозних хвороб і їхніх наслідків. Це дозволяє зменшити навантаження як на здоров’я людей, так і на систему охорони здоров’я. В області наявна достатня кількість якісних вакцин для проведення імунізації.

Новини партнерів