Міськрада подарувала цінні подарунки довгожителям
В Кропивницькому привітали десятьох мешканців міста, яким виповнилось 100 і більше років.
Про це пише пресслужба міськради, повідомляють новини Кіровоградщини.
Працівники департаменту соціальної політики завітали в гості до ювілярів і привітали їх не тільки з днем народження, але і з Міжнародним днем людей похилого віку.
Довгожителі міста отримали грошову допомогу і подарунки, а також букети квітів.


