Press "Enter" to skip to content

В Кропивницькому вимагають заборонити косити траву і продавати пластикові квіти

Мешканці звернулись до місцевої влади через петиції.

Мешканці Кропивницького стали на захист довкілля і вимагають від міської влади заборонити торгівлю пластиковими квітами, а також виступають проти викошування трави.

Про це йдеться в петиціях, розміщених на відповідному ресурсі, пишуть новини Кіровоградщини.

В петиції про заборону викошування трави автор Максим Парафілов пише, що такий спосіб догляду за вулицями міста є вандальним. Покос знищує природні біотопи тварин і різноманіття рослинного світу. Цей спосіб сприяє лише зношенню ґрунтів і їх випаленню сонцем.

Замість покосу автор петиції пропонує створити природні луки з різнотрав’ям. Також він вважає, що потрібно зберігати і оберігати високотравні ділянки, які є природніми біотопами тварин. Замість газонокосарок він пропонує екологічні способи догляду за зеленими насадженнями, а газонокосарки замінити ручним скошуванням там, де це необхідно.

Крім того, в Кропивницькому збирають підписи за заборону продажу пластикових квітів. Автором цієї петиції стало ГО ВМР “Let’s do it Ukraine”. В тексті звернення зазначається, що пластикові вінки і квіти недовговічні, через рік вони опиняються на смітниках. Пластик гниє 100-500 років в ґрунті, а при спаленні виділяє в атмосферу багато токсичних речовин, що призводить до збільшення онкологічних і інших невиліковних захворювань у людей.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі