Press "Enter" to skip to content

В Кропивницький переїхали два медзаклади з Донеччини

Фахівці працюють і приймають пацієнтів, де можна отримати допомогу

В Кропивницький приїжджають не тільки люди зі східних областей, де зараз йдуть запеклі бої, а також є лікарні-переселенці. Так в місто переїхали два медичних заклади з Донецької області. Травматологічна лікарня і науково-дослідний інститут травматології та ортопедії розмістились в лікарнях обласного центра.

Про це повідомляє Суспільне, пишуть новини Кіровоградщини.

Обидва колективи лікарів зараз працюють на базі лікарні святого Луки. Вони доповнили вже існуючий колектив цього закладу. В Кропивницький переїхали не всі лікарі травматологічної лікарні.

“Переїхали 15 лікарів, 30 медсестер, бухгалтери, усього 50 людей з 200. Хтось по Україні роз’їхався, хтось відправився з дітьми за кордон, деякі лишились там, де ми працювали” – розповів директор Донецької травматологічної лікарні Володимир Климовицький. 

В свою чергу директорка Донецького науково-дослідного інституту травматології ортопедії Олена Гребнєва розповіла, що вивезли тільки персонал, а обладнання, нажаль, залишилося на Донеччині. З медичного персоналу погодились переїхати 25 людей медперсоналу та 35 лікарів. Серед них хірурги, ортопеди, спеціалісти з ендопротезування суглобів, нейрохірурги. 

Фахівці розповіли, що працюють в областях, де були складнощі в лікуванні в Кіровоградській області. Також вони радіють, що вдалося забрати з Лиману дороговартісний апарат, яким проводять операції на суглобах. В Україні всього два таких апарата. 

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі