Міська влада скерує 1,5 мільйона гривень на ремонт укриттів в загальноосвітніх закладах міста. Про це розповів міський голова Сергій Кузьменко під час засідання виконавчого комітету 21 липня.
Про це новинам Кіровоградщини повідомила Олександрійська міська рада.
«Направимо 1,5 млн грн на те, щоб укриття в наших школах приводилися до порядку і відповідали вимогам часу» – сказав очільник громади.
ри цьому він зауважив, що влада орієнтуватиметься на безпекову ситуацію, яка складеться в нашій країні і що зможуть гарантувати Збройні Сили України. Лише зваживши всі нюанси буде ухвалено відповідальне рішення про онлайн чи офлайн навчання.
«Знаємо про широку і палку дискусію серед батьків щодо готовності відпускати своїх дітей на навчання до школи. Ні в якому разі не говоримо про те, що без батьків будуть ухвалені якісь рішення. Але відповідальність влади сьогодні – готувати школи до традиційного початку навчального року» – прокоментував прийняте рішення Сергій Кузьменко.


