Press "Enter" to skip to content

В Олександрії підрядник завищив вартість капремонту вулиці на 1,3 мільйони

Аудитори знайшли низку порушень в оформленні документів

В Олександрії суттєво завищили вартість ремонту дороги, через що місцевий бюджет поніс втрати у сумі 1,3 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі Держаудитслужби в Кіровоградській області, пишуть новини Кіровоградщини.

Порушення були виявлені на етапі закупівель в управленні житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міськради. Порушення були також знайдені у договорі на проведення капітального ремонту вулиці Кіровоградське шосе.

Одним з порушень є акт виконаних робіт, в якому вказані устаткування і матеріали, зокрема вуличні ліхтарі іншої марки, ніж було передбачено проєктними документами. В результаті цього вартість робіт зросла на 882,6 тис гривень. Також до актів виконаних робіт організація-підрядник включила асфальто-бетонну суміш, вартість якої дорожча, ніж середня вартість будматеріалів в Кіровоградській області. В результаті цього вартість робіт зросла ще на 239,7 тис гривень.

Також не було підтверджено частину вартості таких матеріалів, як емульсія бітумна, щебенево-піщана суміш, труби не підтверджено документами, але вона була включена у акти виконаних робіт. Це спричинило завищення вартості робіт ще на 221,4 тисячі гривень.

Матеріали перевірки передали до Слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі