Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Олександрії провели мотопробіг і зібрали гроші на ЗСУ

Учасниками стали активні молоді люди

В Олександрії провели патріотичний авто- і мотопробіг на честь Дня фізичної культури і спорту. Молодь їхала під прапорами України і з підтримкою ЗСУ.

Про це пишуть новини Кіровоградщини з посиланням на Олександрійську міськраду.

Ініціаторами заходу стали громадські організації ”Moto dinasts” і ”Alex_Auto_Team” за підтримки відділу молоді та спорту. По вулицях міста проїхали 50 автівок і мотоциклів. Учасниками стала активна молодь міста. Колона проїхала головними вулицями міста. Ціллю пробігу став збір коштів на потреби військових.

Новини партнерів