В міськраді розповіли, коли подадуть тепло в будинки мешканців
В Олександрії розпочався опалювальний сезон – тепло подали у дитячу лікарню сьогодні 18 жовтня. В середу 19 жовтня теплоносій отримає міська лікарня.
Про це повідомили в Олександрійській міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.
Вже завтра КП «Теплокомуненерго» почне працювати над підключенням до опалення міську лікарню, а після цього почнуть розглядати заявки від керівників в установи соціальної сфери.
Також за планом пустити теплоносій в будинки мешканців тільки з 28 жовтня, але за умови, що до цього дня середньодобова температура опуститься нижче +8 градусів і протримається на цій позначці більше трьох діб.


