Сьогодні о 08:45 до Служби порятунку зателефонував житель смт Олександріське Олександрійського району та попросив допомогти витягнути коня з ями на приватному подвір’ї, адже власними силами врятувати тварину неможливо.
Про це новинам Кіровоградщини повідомили у пресслужбі ДСНС області.
Бійці 8-ї ДПРЧ закріпили кінець пожежного рукава на тулубі коня та спільно з місцевим населенням витягнули його з ями.


