Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Олександрії відкрили сучасний дитячий майданчик

Дітей розважали аніматори, провели майстер-класи і створили фотозони

В Олександрії відкрили славнозвісний дитячий майданчик «Космічна станція».

Про це повідомила міськрада, пишуть новини Кіровоградщини.

Першими дітей зустрічали аніматори з веселою розважальною програмою. Герої улюблених мультфільмів розважали маленьких гостей. Для малечі провели кілька майстер-класів. Також показали планетарій.

Особливу увагу привернули яскраві фотозони. Тут діти фотографувались на тлі космічних пейзажів і навіть стін космічних кораблів, а також з ростовими ляльками, трансформером.

Після відкриття діти змогли випробувати нове обладнання – гірки, гойдалки, тарзанки і багато чого іншого.

Нова ігрова зона складає 1150 квадратних метрів – ігрова галявина для маленьких відвідувачів віком 1-6 років, майданчик для дітей 7-10 років, а також зона для дітей 5-15 років з тролеєм і іншими розвагами.

Новини партнерів