Press "Enter" to skip to content

В Олександрії з’являться Епіцентр і МакДональдз – мер Кузьменко

Міський голова розповів про два значних проєкти для міста

В Олександрії планують відкрити одразу два заклади, які дадуть зрозуміти інвесторам, що це сучасне місто і в нього безпечно інвестувати.

Про це повідомив мер міста Сергій Кузьменко, пишуть новини Кіровоградщини.

Міський голова розповів, що на місці колишньої автобази повинна з’явитись нова локація, яка дозволить втілити великий бізнес-проєкт і побудувати мегамаркет. За словами Кузьменко, це дозволить створити єдину локацію, де містяни зможуть придбати все необхідне. Також це нові робочі місця і надходження до місцевого бюджету.

Мер пояснив, що в даному випадку мова йде про Епіцентр, який планують відкрити згодом. Також він звернув увагу на ще один надважливий бізнес-проєкт для міста – МакДоналдз. Заклад швидкого харчування також повинен з’явитись в місті.

“МакДональдз – це знаковий проєкт для нашого мiста, це знак якостi, це бренд. Також це  приклад для всiх iнших iнвесторiв, який показує, що в Українi є сучасне, круте мiсто i в нього зайшла одна iз компанiй номер один у свiтi, що готова iнвестувати свої кошти”, – зазначив мiський голова.

Кузьменко розповів, що компанія розробила всю необхідну документацію, яка пройшла всі експертизи. Мері Олександрії надала дозвіл на будівництво ресторану.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі