Press "Enter" to skip to content

В Онуфріївці постраждалим від падіння уламків ракети виділять допомогу

Місцева влада розповіла, як будуть допомагати мешканцям села

В суботу 23 жовтня Кіровоградщина постраждала від російських ракет. Одна з них була збита над Онуфрієвкою. Уламки впали на село і пошкодили інфраструктуру. Про подробиці розповів голова КОВА Андрій Райкович.

Про це повідомляють новини Кіровоградщини.

Уламки пошкодили житлові будинки, а люди не постраждали, на щастя. На місце одразу прибули рятувальники і інші екстрені служби.

Місцева влада вже підрахувала, щ збитки, які нанесені людям сягають 1 мільйона гривень. Ці гроші виділять з місцевого резервного фонду і допоможуть людям відновити пошкоджене майно.

Голова територіальної громади Олександрійського району Віталій Береза пояснив, що зараз створена комісія, яка оглянула всі постраждалі будинки. Він заявив, що влада задовольнить потреби людей у будівельних матеріалах або буде виділена фінансова допомога. Також він відзначив, що виконком приймає заяви від мешканців, у яких є руйнування або пошкоджене майно.

В найпостраждаліших будинках не залишилось нічого. Від падіння уламків ракети знесло дахи, вилетіли вікна. Люди оцінюють такі руйнування у 200 тисяч гривень і більше.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі