В ОВА привітали двох вчителів
Двоє вчителів з Кіровоградщини пройшли відбірковий етап другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022».
Про це повідомили в Кіровоградській ОВА, пишуть новини Кіровоградщини.
Як стало відомо, перемогу здобули у двох номінаціях – «Біологія» і «Основи правознавства». Чиновники привітали Олену Ставенко і Олександра Чучаєва. Вони успішно виконали всі завдання і пройшли відбірковий етап, і вийшли в фінал.


