Press "Enter" to skip to content

Від початку війни Кіровоградщину сім разів обстрілювали ракетами

Рятувальниками області повідомлено про актуальність проблеми нехтування повітряною тривожністю громадянами, посадовими особами державних установ, підприємств та організацій.

Про це повідомили на брифінгу в ДСНС щодо запобігання загибелі людей від ворожого вогню.

Заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Василь Штогрин зазначив, що з 24 лютого в області було здійснено сім ракетних обстрілів об’єктів різного призначення.

Внаслідок цих ворожих дій 14 осіб загинули та 10 отримали поранення.

Численні приклади смертельних випадків, як-от нещодавня велика трагедія в Кременчуці, де люди були не в безпеці під час подачі сигналу повітряного нальоту, свідчать про те, що необхідно вживати невідкладних категоричних заходів для мінімізації трагічних нападів.

Наразі в області зареєстровано 652 організації цивільного захисту. Відповідно до статті 19 Закону України «Про цивільний захист» органи місцевого самоврядування несуть відповідальність за організацію виконання вимог законодавства щодо будівництва, використання, утримання та реконструкції об’єктів цивільного захисту та ведення обліку цих об’єктів.

Перелік місць та їх адреси можна отримати у відповідних органах влади або на офіційних сайтах місцевих органів влади.

Згадавши про заходи, які необхідно вжити у разі загрози погоди, заступник генерального директора зазначив, що працівники торгово-розважальних центрів будуть оперативно навчатися порядку евакуації відвідувачів після оголошення попередження про погоду.

Також речниця ДСНС України Оксана Мачак нагадала, що публікувати фотографії суворо заборонено

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі