У Кіровоградській області були запроваджені аварійні відключення світла.
Про це повідомили на сайті «Кіровоградобленерго», передають новини Кровоградщини.
На Кіровоградщині запроваджено аварійні відключення електроенергії. Відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго», з 6:36 було введено ці відключення для стабілізації роботи об’єднаної енергосистеми України.
Під час аварійних відключень стандартні графіки для споживачів не застосовуються.


