7 лютого у Кіровоградській області були введені графіки аварійних відключень світла.
Про це повідомили у НЕК «Укренерго», передають новини Кіровоградщини.
07.02.2025 з 07:40 в рамках роботи ОЕС України запроваджено графік аварійних відключень (ГАВ).
У разі одночасного застосування ГАВ та графіка погодинних відключень (ГПВ) час відсутності електроенергії може бути збільшено.


