Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Відключення світла / фото slovoidilo

Відключення світла на Кіровоградщині: введені графіки

7 лютого у Кіровоградській області були введені графіки аварійних відключень світла.

Про це повідомили у НЕК «Укренерго», передають новини Кіровоградщини.

07.02.2025 з 07:40 в рамках роботи ОЕС України запроваджено графік аварійних відключень (ГАВ).

У разі одночасного застосування ГАВ та графіка погодинних відключень (ГПВ) час відсутності електроенергії може бути збільшено.

Новини партнерів