Press "Enter" to skip to content

Використання фен-шуй у зв’язку з переїздом

Поняття «добрий переїзд» має на увазі транспортування квартирного майна без небажаних «пригод»: речі прибули в колишньому стані, все було перевезено повністю, в дорозі не сталося ДТП, вивантаження майна та внесення на нове місце пройшли без прецедентів. А ще хотілося б, щоб машина приїхала без запізнень, не довелося переплачувати вантажникам за численні перекури.

Саме так планує перевезення речей кожен замовник. Частина людей обирають сприятливий день з гороскопу, займаються аутотренінгами чи орієнтуються на поради східних навчань. Одним із них є китайський фен-шуй. Згідно з трактуванням, за правильної ментальної підготовки вдасться дуже легко змінити житло, включаючи організаційні роботи з переїзду. Поради з цього питання вдалося отримати у клієнтів компанії «Інка-Транс», які часто використовують східну методику в різних життєвих питаннях.

Квартирний переїзд фен-шуй

Підготовка речей

1. При збиранні речей спочатку необхідно їх пересортувати. Брати з собою у нове житло потрібно лише те, що приносить радість і здатне служити далі. Зі старими речами, від посуду до побутової техніки, краще розпрощатися, подарувавши їх іншим людям або виставивши на ті місця, де ті, хто потребує, зможуть знайти корисні предмети. Після себе також потрібно залишити чистоту в квартирі (будинку), щоб про попередніх мешканців згадували з подякою. Детальніше про переїзд з вантажниками – на цій сторінці – https://inka-trans.ua/vantazhnyky-kyiv/.

2. Не забудьте у зв’язку з переїздом про антресолі, комору, балкон. Перевірте, чи не забули щось потрібне?

3. Зайдіть в спорожнілу після виносу меблів квартиру, подякуйте за гарні життєві моменти, які тут сталися.

Ось воно, нове житло

Плануйте переїзд в період молодого місяця з 9:00 до 11:00. У цей час слід занести кілька великих предметів. Намітьте переїзд на дату, в якій є цифра 6 (отримаєте заступництво), 8 (грошовий успіх) або 9 (сімейний затишок, радісний настрій). Числа у календарі з цифрами 5, 2 або 7 вважаються тими, що зіпсують гарний переїзд.

Заходьте в будинок раніше вантажників, залишаючи собі 5-10 хвилин для напою енергією нового місця проживання. При цьому краще щось тримати із особистих речей у руках. Разом із людьми заходять домашні тварини. Добре впустити першою кішку, яка почне шукати енергетично сприятливе місце у будинку.

Позбавляємося від негативу, що випадково залишився

Коли закінчено перевезення речей, вантажники пішли, можна взятися за очищення простору. Прибрати залишки чужих енергій вдасться, якщо на 5 хвилин увімкнути всюди в кранах воду і запалити світло.

Потрібно помити скрізь підлогу, розчинивши у воді сіль. Після цього можна поставити в кожному приміщенні по ароматичній свічці, що горить, хоча б на 10 хвилин.

Щоб закріпити квартирний переїзд із фен-шуй, треба влаштувати невелике чаювання з солодощами (без алкоголю). Це покаже, що мешканці вселилися в квартиру з гарним настроєм і планами, що далеко йдуть.

Тим, хто діє за компасом фен-шуй. Може вийти так, що зони нового житла не співпадатимуть з бажаним вдалим розташуванням. Тоді ситуація виправляється встановленням відповідних фігурок. Наприклад, коли ванна стає місцем придбання грошової сили, поставте на поличку жабу з монетою у роті.

Тим, хто вважає, що східні методи ─ не для європейців, можна порадити:

• привезти із собою з колишнього місця домовика (залишіть порожню коробку на 10 хвилин у спорожнілій квартирі, а потім закрийте та заберіть із собою);

• взяти старий віник і зробити ним перше збирання, а потім викинути. Крім того, вважається, що за допомогою віника можна нашкодити колишнім мешканцям, а навіщо вам неприємності від покупців квартири;

• побажати подумки спокійний переїзд тим, хто вселився в квартиру після вас.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі