Press "Enter" to skip to content

Володимира Кухту відзначено Почесною грамотою облдержадміністрації | Катеринівська сільська об'єднана територіальна громада

0709160202-300x275-7019655Обласну відзнаку керівнику публічного акціонерного товариства “Кіровоградське рудоуправління” вручив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, під час ознайомлення з роботою підприємства, яке він відвідав у рамках робочої поїздки до Кіровоградського району.

Володимира Кухту відзначено за сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, активну громадську позицію та з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Очільник подякував трудовому колективу рудоуправління – за вагомий внесок у розбудову економіки Кіровоградщини, розвиток соціальної сфери території, на якій розташоване підприємство та у справу підвищення обороноздатності військових підрозділів ЗСУ, яким підприємство, з початку російської агресії проти України, надало значну матеріальну і технічну допомогу.

Посилання на першоджерело – http://kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2016/07091602.html

Tagged Володимир Кухта, Володимира Кухту відзначено Почесною грамотою облдержадміністрації, облдержадміністрація, олова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, Сергій Кузьменко. Bookmark the permalink.

Новини партнерів

Коментарі закриті.