Press "Enter" to skip to content

Все про перманентний макіяж

Вдалий макіяж приховує недоліки і підкреслює достоїнства жіночої зовнішності, але, погодьтеся, не у всіх є час і сили на щоденний макіяж. Вранці потрібно нанести косметику, а ввечері правильно її змити, навіть якщо ви втомилися після роботи і мрієте тільки про тепле ліжко. Крім того, у багатьох жінок спостерігається алергія на декоративну косметику або індивідуальна непереносимість якихось косметичних засобів. А хтось просто не вміє користуватися олівцем, помадою і тушшю, щоб замаскувати вади зовнішності. У цих ситуаціях якраз і рятує перманентний макіяж.

Макіяж, який не змивається

Перманентний макіяж не потрібно наносити і змивати — він робиться один раз на кілька місяців або років. Його можна порівняти з татуюванням, оскільки під час цієї процедури в підшкірні шари гострою голкою вводиться пігмент, яскравість якого зберігається до шести років.

Однак у перманентного макіяжу є і свої мінуси. Якщо він виявився невдалим або немодним, ви не видалите його очищує молочком або міцелярної водою. Так і доведеться ходити з мейкапом кілька років або наносити поверх нього новий. Так що вибирайте майстра ретельно і все добре продумайте, щоб потім ні про що не шкодувати. Звичайно, є випадки, коли подібне хірургічне втручання є гострою необхідністю, наприклад, якщо брови асиметричні або вищипані до «ниточок». В цьому випадку перманентний макіяж-ваш порятунок. З його допомогою можна змінити форму брів і підкреслити їх колір, зробити підводку для очей, промальовувати контур губ, надавши їм обсяг і виразність.

Все про перманентний макіяж

Татуаж – це назавжди

Татуаж-татуювання на тілі, виконувана більш стійкими фарбами, які вводяться в дерму на глибину 2 мм.При перманентному макіяжі обробляється тільки поверхневий шар шкіри, а барвники використовуються виключно натуральні, наближені до кольору шкіри. Важливо ж не просто “намалювати” обличчя, а створити відчуття природної краси. Татуаж-це завжди яскраві і соковиті відтінки. Оскільки малюнок роблять один раз і на все життя, фарби виготовляють на спиртовій основі і додають в них синтетичні добавки, інакше татуювання з роками зблідне і зникне. Дуже часто перманентний макіяж називають татуажем, але про різницю між цими двома процедурами ви вже знаєте.

У чому ж плюси?

Перманентний макіяж полегшує життя. Вам більше не потрібно вставати раніше, щоб підфарбувати очі і губи, маскувати пігментні плями і вищипувати брови. Досить нанести тональну основу і припудрити носик — і ви вже готові до виходу. Можна не боятися потрапити під дощ, купатися в басейні, паритися в лазні і вмиватися — вії не потечуть. За допомогою перманентного макіяжу можна згладити всі недоліки особи і дефекти шкіри, намалювати родимки і веснянки. Крім того, завдяки деяким інструментам перманентного макіяжу можна отримати ефект олівця кайал, який використовується для підводки губ і очей. Якщо Ви користуєтеся косметикою, то знаєте, що олівець кайал — більш жирний і м’який, він дає більш товсту і оксамитову лінію, в результаті чого підводка виглядає стильно і цікаво. Техніка кайал використовується і для промальовування контуру губ. Якщо зробити зовнішній контур світліше, то губи будуть виглядати більш об’ємно.

На жаль, декоративна косметика часто забиває пори, викликає роздратування і алергію, а з перманентним макіяжем таких проблем у вас не буде!

Все про перманентний макіяж

Чарівна посмішка

Татуаж губ ідеально підходить для тих, хто потребує корекції цієї частини обличчя. Розмиті контури стають більш чіткими, вузькі губи — об’ємними, шрами бліднуть, а опущені куточки рота піднімаються. За бажанням клієнтки майстер або створює чіткий контур, або злегка розтушовує його, роблячи губи більш опуклими. При цьому не потрібно користуватися кожен день олівцем для губ, досить легкого дотику помади або блиску. Втім, можна розфарбувати і всю поверхню губ — все залежить від вашого бажання. Фарба вводиться приладом з голкою на глибину до 0,5 мм, а використання 5-6 пігментів надає губам 3D-ефект. В результаті губи можна зробити більш пухкими або більш плоскими, якщо вони від природи занадто повні.

Такий макіяж проявляється в повній мірі через два тижні, а тримається 4-7 років.

“Іноді барвник при зіткненні зі шкірою поводиться дуже непередбачувано, наприклад, розтікається, як чорнильна пляма, або змінює відтінок. З цієї причини ми завжди радимо клієнтам робити цю процедуру тільки при наявності серйозних дефектів зовнішності. Якщо губи Красиві, краще витратити зайві п’ять хвилин на їх підфарбовування і промальовування контуру, а не погоджуватися на операцію, яку можна назвати хірургічною. Дуже складно потім усунути всі ці неприємні наслідки”.

Кольорокорекція губ дуже болюча, незважаючи на місцеву анестезію, тому рекомендується проводити її в середині менструального циклу, коли больовий поріг стає нижче.

Все про перманентний макіяж

Брови або обман зору?

Вищипування брів-це складна процедура, і багато жінок її не люблять, сподіваючись, що татуаж позбавить їх від важкого тягаря. Але не варто розраховувати на природний вигляд брів. Вони будуть схожі на лінії, намальовані маркером, – не більше того. У деяких випадках, особливо на молодих обличчях, це виглядає вульгарно і зухвало. Просіть майстрів підбирати колір пігменту під колір волосся — так ви будете виглядати набагато краще.

В останні роки в салонах краси з’явилася процедура мікроблейдінга, який ще називається мікропігментірованіем брів. Ці маніпуляції проводяться за допомогою апарату, що нагадує ручку з декількома супертонкими лезами. Можна малювати найтонші лінії на шкірі, імітуючи волоски. За дві години, малюючи штрихи, майстер створює брови, які здаються об’ємними і природними. По крайней мере, візуально неможливо здогадатися, що це малюнок. Східний татуаж брів передбачає нанесення штрихів в різних напрямках, а при Європейському татуажі практикується промальовування волосок до волоска. Крім того, мікроблейдінг, хоча і триває дві години, абсолютно безболісна і не травматична процедура, в порівнянні зі звичайним перманентним макіяжем. Правда, через місяць брови потребують легкої корекції, після чого вони будуть радувати вас протягом 1-3 років.

Все про перманентний макіяж

Нанотехнології на службі краси

Сучасні технології не стоять на місці, і зараз вельми популярно нанонапилення брів. Процедура являє собою введення фарбувального пігменту в епідерміс точковим методом за допомогою електронного апарату. При цьому брови здаються підфарбованими олівцем або тінями.

Майстер наносить барвник точково, як би напилює його, а потім розтушовує. Або він додатково забарвлює волоски більш темним пігментом. Напилення виглядає більш натурально, ніж повне забарвлення, і нікому навіть в голову не прийде, що ваші брови пофарбовані в салоні.

Очі – дзеркало душі

Красива підводка робить погляд загадковим і чарівним. І що найприємніше-такі процедури завжди бувають вдалими. Голка вводиться не дуже глибоко-приблизно на 0,8 мм, а знеболювання не використовується через те, що на очах може з’явитися роздратування.

За 20 хвилин досвідчений майстер малює ефектні стрілки і контур очей, робить розтушовування або заповнює простір між віями чорним, коричневим або сірим пігментом. В результаті очі здаються підфарбованими тільки трохи, а вії виглядають густіше і акуратніше. Розтушовування створює ефект нанесених тіней-саме це і надає погляду таємничість і м’якість. До речі, пігмент можна нанести і на всю поверхню повік.

“Стрілки повинні бути тонкими і розташовуватися ближче до вій — так очі будуть виглядати природніше. Однак на нижніх століттях темні лінії виглядають не дуже вдало, адже якщо очі припухнуть, стрілки тільки підкреслять набряклість і нічого не можна буде зробити”.

Для вечірнього макіяжу лінію стрілок можна зробити товщі і довше. І головне достоїнство перманентної підводки-термін її “життя” становить до десяти років.

Все про перманентний макіяж

Геть темні кола

Тільки жінка, щодня маскує під очима темні кола тональним засобом, коректором і пудрою, оцінить всі переваги перманентного макіяжу з ефектом консилера. За допомогою спеціального барвника майстер висвітлює шкіру під очима і прибирає синяву, а потім вводить пігмент під колір шкіри. Правда, цілий тиждень ви будете ходити з величезними синцями під очима, як ніби після бійки, але зате потім вони зникнуть без сліду разом з природною синявою. Лікар-косметолог Ілона Васильєва попереджає про обережність.

“Потрібно добре подумати, перш ніж зважитися на цю процедуру, оскільки шкіра під очима — дуже ніжна і чутлива. Незважаючи на те що пігменти містять вітамінні добавки, є небезпека розтягнути шкіру, що призводить до раннього утворення зморшок. Вибирайте тільки професійних і досвідчених майстрів!”

Жертви в ім’я краси

Перманентний макіяж вимагає попередньої консультації з лікарем, оскільки у нього є протипоказання — низька згортання крові, цукровий діабет, гепатит, вагітність, родимки і бородавки в місцях передбачуваного татуажу, а також хронічні захворювання в стадії загострення. Як то кажуть, здоров’я дорожче!

Після процедури на всі оброблені місця обов’язково наноситься антисептик, але реабілітаційний період все ж доведеться пережити.

Після татуажу губ протягом двох місяців відчувається сухість, тому потрібно зволожувати їх бальзамом з натуральними компонентами. Шкіра під очима часом червоніє і лущиться, а повіки дуже опухають і болять.

Не можна чіпати руками ранки, ходити в лазню і сауну, засмагати на пляжі, купатися в басейні і в закритих водоймах — в загальному, робити все, що може нашкодити результатам хірургічного втручання. Операція є операція, і після неї краще вести спокійний спосіб життя і дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Перед процедурою теж доведеться піти на деякі жертви і відмовитися від чаю і кави, поменше є і якийсь час не засмагати. Заради краси можна і потерпіти!

Найголовніше у вдалому перманентному макіяжі, як і в пластичній операції, — це хороший майстер. Саме від нього залежить, наскільки привабливі ви будете після цієї процедури. Тому не робіть татуаж без гострої необхідності, цінуйте свою природну красу!

На замітку

Татуаж з ефектом рум’ян освіжає обличчя і робить його молодше. При цьому пігмент вводиться в область вилиць або трохи нижче. В результаті особа повинна злегка світиться рожевим сяйвом. Якщо переборщити з барвниками, вийде хворобливий рум’янець, який буває при підвищеній температурі.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі