Press "Enter" to skip to content

Вибух газу в Кропивницькому: в Газмережах розповіли, коли повернть паливо в оселі

Фахівці і правоохоронці працюють на місці вибуху.

Після вибуху газу в Кропивницькому ситуацію прокоментував головний інженер Кропивницької філії «Газмереж» Володимир Шаповал. Він розповів про ліквідацію наслідків, а також назвав ймовірні причини.

Про це повідомляють CBN, пишуть новини Кіровоградщини.

Шаповал розповів, що одразу після отримання інформації про вибух на місце виїхали фахівці. Будинок від’єднали від мереж, піднялись в квартиру для обстеження. Вже в приміщенні стало зрозуміло, що власник помешкання вів асоціальний образ життя. Він самостійно від’єднав газову плиту від труби. Це могло стати причиною вибуху.

Також Шаповал пояснив, що відповідальність «Газмереж» закінчується там, де труби входять в стіни будинку. Всі прилади і труби, які встановлені в квартирах – відповідальність власників. Він також зазначив, що прокуратура і поліція зараз працюють і оцінюють дії власника квартири, які могли призвести до вибуху.

Також Шаповал відзначив, що зараз від газопостачання відключені 4 стояки в цьому під’їзді. Повернуть паливо в квартири тільки після обстеження приміщень спеціалістами житлово-експлуатаційної контори, а також після перевірки роботи вентиляції. Фахівці перевірятимуть кожну квартиру на предмет дотримання будівельних норм і відсутність порушень.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі