У ніч на 17 лютого окупанти запустили по Україні 147 ударних дронів типу «шахед».
Про це повідомив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, передають новини Кіровоградщини.
У Кіровоградській області, як і у більшості інших, ніч видалась неспокійною. Сили ППО активно працювали по повітряних цілям, тому мешканці регіону чули потужні вибухи.
Повідомляється, що МВГ ( мобільні вогневі групи) успішно відпрацювали вночі.
Внаслідок збиття «шахедів» руйнувань та постраждалих не виявлено.


