Вранці 17 листопада ворог наніс масований удар по енергетиці України.
Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, передають новини Кіровоградщини.
Росіяни використали майже всі можливі види озброєння по Україні 17 листопада. У Кіровоградській області лунали вибухи. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Через атаку в області вводяться аварійні відключення світла. Мешканців Кіровоградщини закликають ощадливо користуватися електроенергією.


