Press "Enter" to skip to content

Видалення татуажу брів – важливі нюанси, які варто знати

Якщо старий перманентний макіяж не вдається перекрити або оновити, його необхідно видалити. Таку процедуру повинен виконувати кваліфікований фахівець, в домашніх умовах вона не тільки не принесе бажаного ефекту, але й нашкодить шкірним поверхням шкіри.

Як можна позбутися невдалого перманенту брів

Існує кілька ефективних методів видалення татуажу.

1. Перекриття – часто така процедура виконується в пудровій техніці. Спеціаліст підбирає відтінки під колір старого татуажу.

2. Видалення ремувером – застосовуються елементи на основі кислоти чи лугу. Такий спосіб не поширений серед майстрів, тому що у складі засобу містяться агресивні компоненти, здатні нашкодити стану шкіри клієнта.

3. Використання неодимового лазера – у процесі можна налаштовувати довжину хвилі приладу, щоб видалити пігменти будь-яких відтінків. Цей метод вважається найбільш ефективним та безпечним.

У яких випадках виведення перманенту необхідне

Нерідко процедура стає вимушеним заходом.

1. Колір татуажу змінився через індивідуальні особливості організму. Гормональні та фізіологічні зміни можуть вплинути на появу червоного, жовтого чи бурого відтінку у перманенті.

2. Відбулася різка зміна іміджу. Для того, щоб брови не виділялися на обличчі і гармонійно доповнювали зовнішність, вони повинні збігатися з кольором волосся.

3. Форма або колір татуажу були підібрані невдало. Навіть невелика помилка майстра, допущена при нанесенні контуру, може сильно вплинути на форму брів.

4. Шкіра не була захищена від потрапляння прямих сонячних променів. Ультрафіолет впливає на відтінок татуажу – він згодом починає вигоряти.

5. З’явилися порожні зони внаслідок регенерації шкіри. Природні процеси можуть призводити до зміни кольору перманенту або його повного зникнення – такий татуаж виглядає неакуратно.

6. Перманент перестав бути актуальним. Мода постійно змінюється, зараз цінують натуральність – широкі, неяскраві брови без чіткого контуру.

На цій сторінці можна знайти салон або майстра для видалення татуажу.

На які нюанси важливо звернути увагу

Лазерне видалення перманенту – це безпечний та акуратний спосіб з мінімальною ймовірністю виникнення негативних наслідків. Така процедура має особливості, які важливо враховувати у роботі.

1. Ефективність видалення

Лазерне виведення фарби – це тривалий процес. На кількість сеансів впливають такі фактори:

● відтінок пігменту;

● техніка виконання татуажу;

● стан шкіри;

● вік перманенту;

● якість та склад матеріалів;

● кількість шарів татуажу;

● глибина введення пігменту.

Виведення фарби лазером не впливає на стан шкіри, а ризик виникнення рубців і опіків мінімальний. В результаті процедури колір волосся брів може стати світлішим. Детальна інформація про лазерне видалення перманентного макіяжу знаходиться за посиланням

2. Які бувають наслідки

Шрами можуть утворюватися в окремих випадках:

● при початковій схильності шкіри до появи рубців;

● якщо протягом загоєння покриви були травмовані механічно або зазнавали впливу ультрафіолетового випромінювання;

● при недотриманні рекомендацій майстра з догляду;

● якщо при видаленні пігменту використовувалося застаріле неякісне обладнання.

3. Як часто повторювати процедуру?

Не рекомендується відвідувати майстри частіше ніж раз на місяць-півтора. Після видалення пігменту шкіра повинна відновитись – на це необхідно виділити не менше 28 днів. За цей час пігмент розпадається та виводиться через лімфатичну систему. Якщо повторити процедуру під час відновлення шкіри, вона буде травмована: виникнуть рубці, запалення, тощо. У середньому для повного видалення старого перманенту необхідно 3-10 сеансів.

4. Чи потрібна підготовка до процедури

Спеціальних підготовчих заходів перед видаленням татуажу не проводиться, але важливо проконсультуватися з фахівцем для виявлення можливих протипоказань. Процедура проводиться з комфортом для клієнта, анестезія зазвичай не потрібна.

Тривалість сеансу становить 10-15 хвилин – на час роботи впливає площа татуажу та глибина залягання фарби. Перед виведенням пігменту майстер обробляє необхідну зону та надягає на клієнта захисні окуляри. Наприкінці процедури на шкіру наноситься знезаражуючий антисептик та крем.

5. Які кольори виводяться лазерним апаратом?

Важливо враховувати, що темні відтінки видаляються лазером набагато швидше. Прилад ефективно впливає на темно-коричневі, сірі, чорні, червоні, сині кольори та руйнує пігмент. Імовірно в 98% лазер повністю виведе темні відтінки. Білі, бежеві та жовті кольори лазер практично не видаляє.

Такі нюанси необхідно враховувати, якщо ви вирішили звернутися до майстра по видалення старого перманентного макіяжу. Лазер має переваги: ​​він не зачіпає волосяний фолікул і не зупиняє його природний ріст, виведення пігменту швидке та практично безболісне і в результаті процедури шкіра залишається здоровою. Якісне видалення татуажу можливе, якщо робота виконана кваліфікованим майстром.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі