У Кропивницькому таксисти влаштували протест та вимагають підвищити тарифи на перевезення.
Про це повідомили у виданні «Суспільне», передають новини Кіровоградщини.
20 січня частина водіїв не вийшла на роботу, організувавши акцію протесту, домовленості про яку були досягнуті через соцмережі.
За інформацією одного зі співорганізаторів заходу, Івана Станкова, до акції долучилися 50 водіїв, які працюють у чотирьох різних службах таксі. Учасники зібралися біля одного з торговельних центрів із вимогою до компаній-агрегаторів підвищити мінімальну вартість поїздки на 10 гривень.
Причиною таких вимог є економічна необґрунтованість нинішніх тарифів. Як зазначають учасники, зростання цін на пальне, запчастини та технічне обслуговування автомобілів потребує перегляду тарифів.
Наразі мінімальна вартість поїздки в таксі становить 60 гривень.


