Press "Enter" to skip to content

Вимушеним переселенцям у Кропивницькому допомагатиме МОМ

Вимушені переселенці, які втекли з рідних міст і оселилися у Кропивницькому через бойові дії, отримають непродовольчу гуманітарну допомогу від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Про це новинам Кіровоградщини повідомили у міській раді.

Про продовження співпраці вчора, 18 липня, домовилися представники Агентства ООН з питань міграції та заступник міського голови Олександр Мосін, секретар міської ради Кропивницького Олег Колюка та представники місцевої влади.

Міжнародна організація з міграції була створена після Другої світової війни, у 1951 році, з метою вирішення проблем міграції в сучасному світі. МОМ працює в Україні з 1996 року та представлена ​​в семи регіонах.

“Через війну з Росією Україна зараз бореться з проблемою міграції населення. Кропивницький отримав понад 20 тис. внутрішньо переміщені особи. Більшість з них живуть у приватних помешканнях, але багатьох розмістили у комунальних закладах по всьому місту – дитячих садках та школах. Зараз ці заклади готуються до нового навчального року, а переселенці переїхали в громадський будинок-інтернат і дитячий садок у Новінах. Крім того, з переселенцями працюють три волонтерські центри, які розподіляють і надають їм всю гуманітарну допомогу”, – пояснив гостям ситуацію у Кропивницькому Олександр Мосін.

Представники МОМ повідомили, що їхня організація може надати переселенцям непродовольчу допомогу, зокрема ремонт житла, матраци, постільну білизну, побутову техніку, засоби гігієни тощо. Вони зустрічалися з місцевою владою, щоб дізнатися про найнагальніші потреби.

Олександр Мосін запевнив, що міська влада завжди готова до співпраці. Крім того, фахівці працюють над переплануванням ще одного гуртожитку, куди в перспективі зможуть розміститися переселенці.

Сторони домовилися про співпрацю. Представники МОМ відвідають помешкання переселенців у Кропивницькому, щоб дізнатися про найнагальніші потреби. Крім того, гміна підготує перелік необхідної допомоги, яку може надати Міжнародна організація з міграції.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі