Press "Enter" to skip to content

Як взяти кредит в Moneyveo

Позики в якомусь банку – це не завжди просто. Інколи стається так, що швидше взяти кредит у фінансовій установі, що займається мікрокредитуванням. Наприклад, такий онлайн сервіс, як Moneyveo, може надати позику за 8 хвилин. До того ж «мікро» від нього – це доволі серйозні гроші. Кредитування від цього позикодавця може бути миттєвим на суму від 1 тисячі гривень і до 22 тисяч гривень. 

Щоб дійсно швидко отримати потрібні гроші, тим паче напередодні великих свят, потрібно мати:

  • банківську картку;
  • повнолітній вік;
  • паспорт та ІНПП;
  • мобільний телефон. 

Банківська картка може бути будь-якого банку. Зарахування грошей прийде туди, куди ви замовите. Документи потрібно буде зробити в електронному вигляді, тобто відсканувати чи зробити фото в добрій якості, щоб було розбірливо.

А от телефон краще з все мати сучасний, тобто смартфон. Це допоможе швидко розбиратися з платежами по кредиту та самостійно у своєму кабінеті створювати умови користування позикою під себе. До того ж саме у смартфоні можна оформити свій перший кредит. Це буде набагато простіше, ніж дзвонити до сервісу.

Для того, щоб так і було, достатньо зайти на сторінку фінансової онлайн установи, та завантажити додаток. Або швидко встановити його з розділу Google Play на смартфоні.

Які є варіанти кредиту від Moneyveo

Сучасний сервіс, що надає позики, працює онлайн. Це не банківська установа, тому немає у Moneyveo каси, куди можна було б прийти та отримати кредит готівкою. Але гроші поступають на особисту картку. І з неї можна зняти готівку у відповідному банкоматі. Тому не має значення, потрібні гроші для розрахунку в інтернет-магазині чи на базарі. З Moneyveo онлайн гроші швидко стають готівковими. До того ж, їх завжди можна зняти в касі банку.

Щоб отримати найвигідніші для себе умови кредитування, потрібно вивчити їх на сайті, або у додатку в смартфоні. Всього онлайн сервіс пропонує два варіанти позики: Smart і Comfort. І кожна має свої умови отримання грошей, погашення кредиту тощо.

Але попри різні умови, обидва види позики схожі за найголовнішими чинниками:

  • кредитування надається цілодобово;
  • не має упередженого ставлення до позичальника;
  • розглядання запиту, щодо грошей, потребує декілька хвилин.

Збереження даних замовника – це ще один плюс онлайн сервісу. Для цього в компанії працюють прогресивні програмісти та новітнє обладнання. На серверах Moneyveo інформація про клієнта залишається недоторканою.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі