Press "Enter" to skip to content

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Немає нічого образливіше зіпсувався на другий день манікюру! Якщо ви віддаєте перевагу робити манікюр самостійно, зверніть увагу на кілька правил і хитрощів, які допоможуть вам зробити довгограючий манікюр в домашніх умовах.

Ніякого жиру!

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Лак найкраще тримається на знежиреній і сухій поверхні, тому обов’язково перед тим, як його наносити, протріть нігтьову пластину спеціальним знежиреним розчином, який можна замінити духами, спиртом або засобом для зняття лаку. При цьому не чіпайте нігті, адже в цьому випадку доведеться знову їх знежирювати.

Важливо, щоб нігті були сухими, оскільки під час ванночки вони розмокають, а потім стискаються, і якщо їх недостатньо просушити, лак потріскається.

Полірування до блиску

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Нерідко причиною недовговічності лаку є зовсім не його низька якість, а відшаровуються лусочки нігтьової пластини, тому перед нанесенням лаку потрібно обробити нігті «баффом». Ця м’яка пилочка відшаровує відмерлі клітини, дуже ніжно і м’яко полірує поверхню, повністю виключаючи травмування. На поліровану нігтьову пластину база і лак лягають рівно і красиво, при цьому манікюр тримається довше.

Шари манікюру

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Дотримуйтесь технологію покриття лаком, в якій важливий кожен етап. Спочатку нанесіть прозоре базове покриття для вирівнювання поверхні і маскування дефектів. Одна з функцій бази-посилювати зчеплення між лаком і нігтьової пластиною, що забезпечує довговічність манікюру.

Після висихання бази покрийте нігті двома шарами кольорового лаку, даючи кожному шару добре просохнути, і завершальним акордом нанесіть прозорий закріплювач, який подовжує «життя» манікюру. Завдяки входить до його складу силікону або каучуку на поверхні нігтя створюється тонка плівка, що захищає нігті від травм і розшарування лаку.

Не робіть три і більше шару-це вже перебір, а також стежте, щоб покриття було максимально тонким. Товстий шар лаку зазвичай недовговічний.

“Не варто сліпо довіряти рекламі: якщо на флаконі з лаком написано, що він сохне за хвилину, значить, і потріскається він швидко — звичайно, не за 60 секунд, але все одно набагато швидше звичайних лаків. Вже краще скористатися класичним покриттям і сушити його по-старому-чим довше, тим краще! При цьому не варто відразу ж братися за домашні справи — прати, мити посуд і прибирати квартиру. Влаштуйте своїм нігтям в цей день Вихідний, щоб лак зчепився з нігтьової пластиною і максимально закріпився”. – Вікторія Кравченко (майстер з манікюру).

Сушка ультрафіолетом

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Гель-лак або шелак — це щось середнє між лаком для нігтів і гелем. Він тримається два тижні, легко наноситься, не тьмяніє, не тріскається і не сколюється. Це засіб можна використовувати і в домашніх умовах, правда, для його сушіння вам потрібно придбати УФ-лампу потужністю 9-36 Ватт — цього цілком достатньо для домашнього манікюру. Завдяки ультрафіолетовим променям компоненти лаку-гелю тверднуть, тому таке покриття «живе» набагато довше. Лампи бувають люмінесцентними, світлодіодними і гібридними. Вдосконалені моделі ламп забезпечені знімним дном на магнітах, вентилятором і таймером.

На замітку

Ніколи не сушіть лак феном, якщо не хочете, щоб він незабаром обліз. Справа в тому, що гаряче повітря згубно впливає на лакове покриття, так що кращий варіант — природна сушка.

“Є ще один секрет, як продовжити красу манікюру. Через день-два після нанесення лаку поновіть покриття ще одним шаром закріплювача. Ви помітите, що колір лаку стане більш глибоким і насиченим, а покриття придбає приємний блиск. Правда, це працює тільки за однієї умови — закріплювач повинен бути рідкий і свіжий. Давно відкрите і вже загуслий засіб не володіє таким ефектом. Більш того, розмазуючи густий закріплювач пензликом, ви ризикуєте пошкодити колишні шари манікюру”. – Інна Куболіна (майстер салону краси).

Цілюща сила масла

Продовженню манікюру допомагає і масло для нігтів. Знаєте, як це працює? Якщо ви наносите масло на кутикулу і ніготь, воно покриває нігтьову пластину тонким шаром, який не змивається навіть водою. Можна робити це кожен день. Під захисну плівку не може проникнути волога, яка і є основною причиною недовговічності лаку.

Ще одна важлива умова якісного манікюру-хороший лак, на який не варто шкодувати грошей. Не купуйте дешеву підробку, краще витратьтеся на продукцію добре зарекомендували себе брендів, для яких важлива репутація на ринку. Дешевий лак, куплений в переході метро, не може «жити» довго, як би ви не старалися, оскільки його, як правило, розбавляють розчинником, а це робить покриття ненадійним. До речі, ніколи не додавайте розчинник в загуслий лак — це неодмінно позначиться на якості манікюру.

Акрилова пудра для нігтів

Зараз дуже популярна акрилова пудра, за допомогою якої можна зміцнити нігті, зробити їх товщі і щільніше. Пудра наноситься на нігтьову пластину за особливою технологією, тому найкраще зробити це в салоні краси. Після процедури нігті будуть ще більш твердими і одночасно еластичними, вони перестануть ламатися, а лак на них буде триматися більше двох тижнів. Акрилова пудра захищає натуральні нігті від агресивного впливу побутової хімії та ультрафіолетових променів, тому вони виглядають здоровими і міцними. Найголовніше-акрилове покриття виглядає дуже природно.

Бережіть руки і манікюр, перед домашньою роботою завжди надягайте гумові рукавички – нігті і шкіра рук за це вам будуть дуже вдячні, адже доглянутість — головна зброя жінки.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі