Press "Enter" to skip to content

Як зупинити випадання волосся у жінок?

Нам захотілося торкнутися такої серйозної теми, як випадання волосся. Практично кожна друга дівчина стикається з цим. Але не варто ридати над кожною впала з голови волосинкою. Адже в нормі їх випадає близько ста в день. Але що ж робити, коли ви починаєте втрачати їх більше? Давайте розбиратися разом.

Які види випадіння волосся бувають?

Почати пропоную з азів і з наступного питання, яке ми задали трихологу Аліні: “які види випадіння волосся найпоширеніші в твоїй практиці?”.

Як виявилося, найчастіше у 60-70 % жінок, які до неї звертаються, в результаті обстеження виявляється дифузне випадання волосся. Давайте розберемося, що це означає.

Дифузне випадання характеризується тим, що волосся випадає рівномірно по всій поверхні голови, стоншуються, стають слабкими, втрачають обсяг. У процесі розмови лікар розбирає з людиною анамнез його життя. Як часто буває, причина лежить на поверхні. Навіщо це потрібно, запитаєте ви. Щоб в майбутньому профілактувати випадання. Причин безліч, починаючи з банальної “понервувала”. До речі, це найпоширеніша причина, тому у вирішенні цього питання часто беруть участь психологи і психіатри. Також це може бути наслідком:

  • переакклиматизации;
  • загострення будь-яких хронічних захворювань;
  • підвищення температури тіла;
  • наркоз;
  • місцевого впливу (після перукарів) і т. д.

Аліна уточнила, що в її практиці були люди, які приходили на підтверджуючу трихоскопію для судових справ.

Гнездная алопеція – зустрічається рідше, і при її проявах люди зазвичай бояться щось використовувати вдома і відразу шукають лікарів, які допоможуть. Вогнища випадання можуть бути різними: наприклад, десять, але дрібних, а може один, але великий — варіацій безліч. Волосся випадає пучками, з’являються лисини. Такий тип випадання часто буває змішаний з дифузним випаданням. Причиною може бути як генетична схильність, так і інфекції або травми.

З андрогенетичним випаданням волосся приходять близько 30% людей. Воно відбувається через підвищене вироблення чоловічих статевих гормонів (дигідротестостерону). Гормон пригнічує роботу волосяних фолікулів-волосинки стають тонкими, безбарвними і припиняють своє зростання.

Які вітаміни приймати для росту волосся?

Після того, як лікар визначив вашу проблему випадіння волосся, з’являється ще одне актуальне питання: які ж вітаміни приймати для швидкого і якісного росту волосся?

Давайте розберемося: якщо це андрогенетическое випадання волосся, пов’язане з перебудовою гормонів, яке ще дісталося і у спадок, вітаміни не допоможуть.

Вітаміни не допоможуть і при ураженні шлунково — кишкового тракту-синдром незасвоюваності мікроелементів. Тут потрібна робота спільно з гастроентерологом, де підбираються відповідні мікроелементи і спосіб їх введення. Найчастіше ставлять крапельниці або вводять внутрішньом’язово.

Якщо ви відносно здорова людина, то потрібно розуміти, який у вас раціон. Жахливо харчуються людей більшість (і це найбільша проблема). Багато хто не стежать за своїм раціоном, часто перекушують замість повноцінного прийому їжі, тому харчування виходить неякісним, — таким людям призначення вітамінів обов’язково. Якщо у вас здоровий шлунково-кишкового тракту, турбує тільки випадання волосся (наприклад, дифузне, що не андрогенетическое), харчуєтеся добре, в такому випадку призначають загальнокомплексні препарати.

Обстеження і лікування

Не варто забувати, що потрібно здати аналізи, щоб дізнатися, якого саме мікроелемента не вистачає в організмі.

Якщо виражена проблема втрати волосся супроводжується втратою ваги (за якийсь період), трихолог розбирає останні 5, а часом і 20 років життя. Пацієнта можуть додатково направити на спектральний аналіз волосся. Якщо виявлено чіткий дефіцит, його коригують певним мікроелементом і додатково призначають вітамінні комплекси загального призначення.

Якщо у пацієнта виявили андрогенетическое випадання волосся, пов’язане з дифузним, йому призначають як препарати для волосся, так і місцеве лікування.

Вітаміни, які показали себе найбільш ефективними в трихологічній практиці, — це не тільки професійні вітаміни (наприклад, “Оксипролан”, “Сатура зростання”, “Solgar”, “New Chapter”), але і загальні, такі як “Пантовігар” і “Перфектил” (ці аптечні препарати завжди стоять на першому місці, коли відбувається голосування на трихологічних симпозіумах і конгресах). Також ефективними вважаються “Елевіт” і “Фемібіон”, які мають в складі фолієву кислоту (їх часто призначають дівчатам при плануванні вагітності, вони також виробляють позитивний ефект у вигляді росту волосся).

Ну і звичайно ж, не забувайте, що дана стаття має лише ознайомлювальний характер, а грамотну консультацію і правильний діагноз вам завжди поставить кваліфікований фахівець. І наша вам порада: не йдіть в першу-ліпшу клініку, пізнайте у знайомих, почитайте форуми. І нехай на вашому шляху зустрінеться грамотний фахівець, з яким ви вирішите всі проблеми.

Красивого і здорового Вам волосся!

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі