Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Юні боксери з Кіровоградщині вибороли золоту і бронзу на всеукраїнській гімназіаді

Одна спортсменка представить Україну на всесвітній гімназіаді в серпні.

Збірна Кіровоградської області з боксу виборола 6 медалей під час участі у всеукраїнській гімназіаді.

Про це повідомив тренер спортсменів на своїй сторінці в Facebook, пишуть новини Кіровоградщини.

Змагання для юніорів і юніорок 2008-2010 років народження проходили в Умані. Бронзовими призерами стали Олексій Шпак  (м. Олександрія. Тренер: Чорнобривець. Вага:60кг. 2009-2010р.), Матвій Ланетський (м. Кропивницький. Тренер: Березній Дмитро. Вага: 46кг), Святослав Ткаченко  ( м. Кропивницький. Тренер: Березній Дмитро. Вага: 70 кг).

Серед дівчат вибороли бронзові медалі Анастасія Швидченко (Тренер Саласенко.Вагова категорія: 60кг.). Золоту медаль завоювали Анастасія Стерпу (Тренер: Клименко Сергій. Вагова категорія до 57 кг.). Вона поїде на всесвітню гімназіаду, яка пройде в Ріо-де-Жанейро  19-27 серпня.

Новини партнерів