За майже 9 місяців після відновлення Гайворонська вузькоколійка перевезла вже 10 000 пасажирів.
Про це новинам Кіровоградщини розповіли у Гайворонській міській раді.
З серпня в тестовому режимі планується запуск денного поїзду №6271/6274 сполученням Гайворон-Рудниця-Гайворон, який зараз їздить тричі на тиждень – на щоденній основі.
Відновлення роботи потягу вирішило проблему багатьох людей. Зараз вони, як і раніше, мають змогу зранку дістатися на роботу та навчання, ввечері повертаються додому, а три рази на тиждень ще й їздять торгувати та купувати продукти на базар.
Раритетна вузькоколійна залізниця продовжує працювати на благо місцевих жителів та гостей регіону навіть у такий складний для всіх час.


