В Кропивницькому і Гайвороні попрощались з героями-земляками.
Сьогодні в Кропивницькому попрощались з військовослужбовцем Сергієм Чорним. Чоловік на початку повномасштабного вторгнення повернувся додому з Молдови і став на захист країни.
Про це повідомили в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.
Сергій Чорний народився 03 липня 1981 року у Кропивницькому, закінчив школу №20, а після цього професійно-технічне училище № 8, тепер Кропивницький професійний ліцей. Далі чоловік отримав вищу освіту у Центральноукраїнському національному технічному університеті і тримав спеціальність у сфері промислового і цивільного будівництва. Розпочав трудову діяльність на заводі «Ельворті», а пізніше виїхав за кордон і працював там.
У перші дні повномасштабного вторгнення Сергій повернувся додому і став на захист України. Його неодноразово відзначали нагородами. Сергій Чорний загинув 11 вересня 2024 року на лівобережжі Дніпра Херсонської територіальної громади під час виконання завдань.
Крім того, у Гайворонській громаді попрощались з воїном Олександром Гончаруком. Чоловік народився в селі Устя, закінчив в гайворонській школі №2, тримав фах «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Олександр став на захист України в червні 2024 року. Олександр Гончарук загинув 20 серпня 2024 року під час бойових дій поблизу населеного пункту Неліпівка Бахмутського району Донецької області.


