Press "Enter" to skip to content

Збірна Франції зіграє з Аргентиною у фіналі чемпіонату світу-2022 з футболу

Збірна Франції з футболу обіграла команду Марокко у півфіналі чемпіонату світу-2022. У фіналі підопічним Дідьє Дешама протистоятиме Аргентина, передає OSR.

Французам удалося забити швидкий гол. На п’ятій хвилині матчу відзначився Тео Ернандес. Обидві команди мали моменти взяття воріт. Наприкінці першого тайму збірна Марокко обрушила на ворота суперників велику кількість атак, але пробити Уго Льоріса не вдалося.

Марокканці продовжили насідати і на початку другого тайму. Їм вдалося створити кілька небезпечних моментів – Франція відбивалася.

Поступово гра вирівнялася. Кожна із збірних мала свої епізоди. Але щасливішими виявилися французи. Рандаль Коло Муані подвоїв перевагу.

Матч завершився з рахунком 2:0. Франція у фіналі зіграє з Аргентиною. Марокко має поборотися з Хорватією за третє місце.