Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Нагорода / Фото: Вільшанська сільрада

Бойовому медику з Кіровоградщини вручили орден

Мешканці села передали військовим маскувальні сітки.

Бойовий медик з Вільшанської громади Кіровоградщини Ольга Василенко отримала нагороду «За оборону України».

Про це повідомили у Вільшанській сільраді, пишуть новини Кіровоградщини.

31 серпня в селі Добре відбулось вручення нагороди Ользі Василенко. Жінку нагороджено орденом «За оборону України».

Після вручення відзнаки побратимам Ольги мешканці передали маскувальні сітки, які сплели нещодавно.

Новини партнерів