Мешканці села передали військовим маскувальні сітки.
Бойовий медик з Вільшанської громади Кіровоградщини Ольга Василенко отримала нагороду «За оборону України».
Про це повідомили у Вільшанській сільраді, пишуть новини Кіровоградщини.
31 серпня в селі Добре відбулось вручення нагороди Ользі Василенко. Жінку нагороджено орденом «За оборону України».
Після вручення відзнаки побратимам Ольги мешканці передали маскувальні сітки, які сплели нещодавно.


