Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Наслідки негоди / фото ДСНС Кіровоградщини

Через сильний вітер на Кіровоградщині дерево впало на територію дитячого садка

На Кіровоградщині рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди, яка накрила область сильними дощами та поривчастим вітром.

Про це повідомили у ДСНС області, передають новини Кіровоградщини.

За минулу добу підрозділи ДСНС десять разів виїжджали на виклики, пов’язані з небезпечними наслідками погіршення погоди.

Найбільше виїздів зафіксували у Кропивницькому та Олександрійському районах. Ще кілька випадків сталися у Новоукраїнському районі.

У більшості випадків рятувальники прибирали аварійні дерева, які падали на дороги та пішохідні зони. Через це рух транспорту та людей був ускладнений.

Одне з дерев після сильної зливи та вітру впало на території дитячого садка. Інформації про постраждалих немає.

Також фахівці двічі виїжджали на прибирання небезпечних елементів будівель, які могли становити загрозу для перехожих.

У ДСНС закликають жителів області бути особливо уважними під час негоди. Людей просять не ховатися під старими деревами та уникати перебування біля нестійких конструкцій, рекламних щитів і пошкоджених будівель.

Новини партнерів