На Кіровоградщині рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди, яка накрила область сильними дощами та поривчастим вітром.
Про це повідомили у ДСНС області, передають новини Кіровоградщини.
За минулу добу підрозділи ДСНС десять разів виїжджали на виклики, пов’язані з небезпечними наслідками погіршення погоди.
Найбільше виїздів зафіксували у Кропивницькому та Олександрійському районах. Ще кілька випадків сталися у Новоукраїнському районі.
У більшості випадків рятувальники прибирали аварійні дерева, які падали на дороги та пішохідні зони. Через це рух транспорту та людей був ускладнений.
Одне з дерев після сильної зливи та вітру впало на території дитячого садка. Інформації про постраждалих немає.
Також фахівці двічі виїжджали на прибирання небезпечних елементів будівель, які могли становити загрозу для перехожих.
У ДСНС закликають жителів області бути особливо уважними під час негоди. Людей просять не ховатися під старими деревами та уникати перебування біля нестійких конструкцій, рекламних щитів і пошкоджених будівель.


