Чоловік продовжує нести службу і захищати Україну
Воїну з Кіровоградщини вручили державну нагороду. До повномасштабного вторгнення росії чоловік був депутатом селищної ради в селі Верблюжка Новогордківської громади. Павло Дейнека отримав нагороду від головнокомандувача Валерія Залужного.
Про це повідомили в громаді, пишуть новини Кіровоградщини.
Павло Дейнека отримав почесну медаль “За заслуги перед Збройними Силами України” згідно із наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Чоловік служить в 79 окремій десантно-штурмовій бригаді.
Павло став на захист України одразу після вторгнення росії. В березні 2022 року він тримав тяжке поранення поблизу Сєвєродонецька в Луганській області.
Лікування і реабілітація воїна тривали довгих 7 місяців. Після цього він повернувся в бригаду


