У Суботцівській громаді Кіровоградської області зафіксували випадок отруєння 11-місячної дитини водою з колодязя. Немовля госпіталізували до лікарні у стані середньої тяжкості.
Про це повідомили у обласному центрі контролю та профілактики хвороб, передають новини Кіровоградщини.
Під час епідеміологічного розслідування фахівці встановили, що для приготування їжі дитині родина використовувала воду з приватного колодязя.
Малюка доправили до відділення інтенсивної терапії. У дитини спостерігалися симптоми метгемоглобінемії, зокрема синюшність шкіри та сильна слабкість.
Після перевірки води спеціалісти виявили, що рівень нітратів у колодязі перевищував допустимі гігієнічні норми у два рази.
Медики вкотре нагадують, що колодязна вода може бути небезпечною для маленьких дітей, особливо якщо її не перевіряли на вміст нітратів та інших шкідливих речовин.


