Press "Enter" to skip to content

Гороскоп Таро на березень 2023 року для кожного знака зодіаку

Весняне рівнодення та прагнення новизни штовхає до побудови амбітних планів. Який прогноз дають тарологи? Пророцтва колоди Таро для дванадцяти знаків зодіаку обіцяють ненудний березень.

Гороскоп Таро на березень для Овна

Який гороскоп Таро для Овна на березень 2023 року? Це місяць короткочасного очікування напередодні вигідних контрактів, отримання грошей, подарунків долі. Потім буде швидкий ривок і тріумфальне досягнення бажаного.

У березні Овна чекає очікування, ізоляція або відпочинок. Відразу за паузою прийде успіх у матеріальній сфері, швидке кар’єрне зростання, великі покупки, переїзд, подорож. Такий прогноз дає Четверка та Лицар мечів, а також Туз пентаклей у розкладі таролога Анжели Перл.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Тельця?

Має бути місяць роботи та вирішення важливих питань. Телець отримає фінанси від підробітку або вкладе їх у своє навчання та дітей. Роботи буде багато, на нього чекає задоволення та легка втома від клопоту.

У березні фінанси не викличуть побоювань, їх буде достатньо. Вдасться вирішити питання щодо документів, відкриються можливості, які були недоступні. Це прогнозують карти Таро Паж пентаклів, Туз мечів та Дев’ятка жезлів.

Гороскоп Таро на березень для Близнюків

Представники знаку Повітря проживуть активний та насичений подіями березень. Який гороскоп Таро для Близнюків на березень 2023 року? Березень обіцяє поїздки та безліч завдань, вирішувати які доведеться швидко та успішно. Багато хто приділить час дітям або власним захопленням. Самотні закохаються.

Карта швидкості віщує повідомлення та новини, зустрічі та переговори. Батьки поринуть у виховання дітей, бездітні пари дізнаються про вагітність. Буде у березні місце і для кохання, знайомств. Про це розповів аркан Вісімка жезлів, Паж та Король чаш.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Раку?

Це буде місяць нових починань, рухи вперед у різних сферах життя. Ті, кому потрібна підтримка та порада керівника, отримають її. Не марнуйте гроші. Всі, кому знадобиться позику, отримає його на роботі, у банку або як подарунок від чоловіка.

Раки роз’їжджатимуть, навчатимуться та відкриватимуть для себе нові горизонти. У них з’явиться покровитель, або цю роль візьме він партнер по шлюбу. Фінансова грамотність допоможе зберегти стабільність. Такий прогноз показали карти Трійка жезлів, Король та П’ятірка пентаклів.

Гороскоп Таро на березень для Лева

Все, що забажає Лев, у березні виповниться, якщо діяти грамотно. Який гороскоп Таро для Лева на березень? На вас проллється фінансовий потік, а ось здоров’я та близьке оточення вимагатиме уваги та турботи. Поруч буде кохана людина, вона підтримає морально та фізично.

Багато Лев у березні отримають подарунки, гроші та інші блага. Так передбачає Туз пентаклей, який видання The Tarot Guide називає картою нових починань та процвітання. Уважніше до самопочуття і не забувайте робити добро. Дозвольте іншим людям піклуватися, більше часу проводьте з коханими. Це підказки від П’ятірки пентаклів та Короля чаш.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Діви?

У березні Діва опиниться під гнітом обставин. Необхідно зважати на чужу думку, що спричинить втому і потребу у відпочинку. Але їй вдасться знайти вихід із ситуації, подолавши тягар обов’язків, страхів та чужої думки.

Діва буде прив’язана до партнера, зобов’язань чи кредитів. Доведеться розбиратися із проблемами здоров’я та фінансової сфери. Все закінчиться добре завдяки рішучості та вмінню брати відповідальність на себе. Прогноз заснований на пророкуванні старшого аркана Диявол, Дев’ятки та Шістки мечів.

Гороскоп Таро на березень 2023 для Терезів

Який гороскоп Таро для Терезів на березень 2023? Березень буде щасливим місяцем, освітленим веселкою над головою Терезів. Вищі сили та люди будуть щедрими до них. Не можна сидіти дома. Потрібно брати і робити, досягаючи успіху та процвітання у всіх сферах життя.

Терези насолодяться періодом підтримки близьких. Проблем із грошима не буде, ймовірні прибуток, премії та подарунки. Терезам залишається докласти зусиль і проявити себе. Пророцтво склала таролог Ганна Арджеванідзе. У її розкладі випала Десятка Кубків, Шістка та Королева пентаклей.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Скорпіона?

Незважаючи на внутрішній занепокоєння та перешкоди в житті, він буде налаштований рішуче і зробить серйозний крок. Результати зусиль принесуть плоди: чекайте на успіх, доленосну подію, виконання мрії.

У березні Скорпіон відсіче зайве, здійснивши прорив у роботі. Безвихідь, в яку загнала доля, залишиться позаду. Місяць подарує радість та гордість за себе. Це обіцяє Туз та Двійка мечів, старший аркан Сонце.

Гороскоп Таро на березень для Стрільця

Стрільцям доведеться повірити у свій успіх. Весна розпочнеться з відкриття особистого потенціалу. Який гороскоп Таро для Стрільця на березень 2023 року? На нього чекає тріумф, досягнутий зусиллями, рішучістю та впевненістю. Вдасться подолати обставини, які пов’язували по руках та ногах. До кінця березня Стрільці зазнають блаженства і гордості за виконану роботу.

Початок сезону ознаменований переломними подіями. Стрільці самостійно позбудуться кайданів і знайдуть абсолютне щастя в любові, фінансах та самореалізації. Це обіцяють старші аркани Маг, Диявол та Імператриця.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Козерога?

Березень буде важливим у плані офіційних рішень (підписання контракту, договору купівлі-продажу, одруження). Буде вирішено важливе питання, яке не підлягає перегляду. Прийдуть гроші, які можна вкласти у себе та дітей.

У перший місяць весни Козеріг зважиться на довгі стабільні відносини у бізнесі, кар’єрі та особистому житті. Дехто відкриє власну справу, вступить на навчальний курс, зробить дорогу покупку. Це прогноз старшого аркана Ієрофант, Туз мечів та Паж пентаклей.

Гороскоп Таро для Водолія на березень

Який гороскоп Таро для Водолія на березень 2023 року? Він має місяць любові і блаженства. Самотні знайдуть партнера, а в конфліктних парах настане перемир’я. Імовірні термінові відрядження, поїздки. Багато хто закохається, одружиться, укладе трудовий договір, діловий контракт.

Водолій проживе березень у гармонії з близькими. Питання щодо документів та домовленостей вирішаться швидко. Рішення про шлюб, народження дітей, великі покупки будуть прийняті. Про це свідчать старші аркани Закохані, Ієрофант та Шістка мечів у пророкуванні Ольги Стелли.

Який гороскоп Таро на березень 2023 року для Риби?

На представників знака чекає період комфорту, задоволення життям і собою. Риби ухвалять важливе рішення, спираючись на власну інтуїцію та підказки психологів, лікарів, тренерів. Вони виступлять рішуче та безапеляційно, відсікаючи все зайве.

Багато риб відправляться у відпустку, порадують себе гарним одягом, турботою про зовнішність і фігуру. Вони розкриють талант, який давно рвався назовні. Про це говорить Дев’ятка пентаклів, старший аркан Жриця та Королева мечів.

Березень стане початком нового етапу у житті багатьох знаків зодіаку. Настав час прямувати вперед, керуючись власними бажаннями та потребами. Вибудовуйте стратегію березня з урахуванням підказок системи Таро та власної інтуїції.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі