Press "Enter" to skip to content

Карта бажань 2023: приклад, як зробити правильно

Карта бажань – простий, але ефективний інструмент візуалізації мрії. Як її правильно скласти, щоб 2023 року все задумане обов’язково виповнилося? Секрети та рекомендації щодо застосування стародавнього інструменту розкрила мотиваційний оратор Даніелла Лапорт та психолог Ганна Кольчугіна.

Суть карти бажань, коли почати її складати на 2023 рік

Впливати на майбутнє силою підсвідомості – мрія кожного. Одним із перевірених способів зробити це вважають карту бажань.

Що являє собою карта бажань

Карта бажань (вішборд, дрімборд, дошка візуалізації) – це техніка виконання бажань, заснована на візуалізації потреб та фантазій конкретної людини та представлена ​​у вигляді картинки щасливого життя. Нею давно і успішно користуються багато людей, від звичайних громадян до загальних кумирів.

Зовні карта бажань – це унікальне зображення, виконане з урахуванням певних правил та умов. Вона може бути представлена ​​як у матеріальному (малюнок чи колаж на дошці), так і у віртуальному (комп’ютерна програма) вигляді.

Цей інструмент був запозичений з даоської практики феншуй, яка враховує взаємозв’язок думок та безмежних можливостей Всесвіту. Тепер його доопрацьовано з урахуванням психологічних технік та уявлення про закон тяжіння благ, а також сучасних потреб суспільства.

Мотиваційний оратор та автор книги «Живи з почуттям. Як поставити цілі, до яких лежить душа» Даніелла Лапорт вважає, що бажання карти треба вибирати серцем. Дивлячись на неї, людина несвідомо рухається вперед, роблячи правильні дії та мінімізуючи помилки на шляху до мети.

Коли складати карту бажань на 2023 рік

Найбільш сприятливим моментом для складання карти бажань стане грудень, період новорічних свят, коли закладається правильне посилання на рік уперед. Коли робити картку бажань 2023 року? Ідеальний час — весь період Місяця, що росте, і молодик, починаючи з перших чисел першого зимового місяця. У грудні 2022 року таких періодів та днів буде кілька:

 • 1-7 грудня.
 • 23 грудня.
 • 24–29 грудня.
 • 31 грудня.

Оскільки за східним календарем рік Чорного Водяного Кролика настає 1 лютого 2023 року, то до представленого списку вдалих днів слід додати його, а також наступні три дні Місяця, що росте, 2–4 лютого. Субота (4 лютого) – останній найбільш сприятливий день для складання карти бажань на 2023 рік.

Цими днями відбудеться потужний приплив енергії, яка зарядить дошку візуалізації та прискорить її втілення у матеріальному світі. Важливо правильно оформити посил Всесвіту та підсвідомості. Що має бути на карті бажань 2023 року? У рік миролюбного, спокійного та сімейного знаку Чорного Водяного Кролика найкраще внести бажання, пов’язані з побудовою стосунків, народженням дітей, створенням комфортного, благополучного, щасливого сімейного життя.

Правила складання карти бажань на 2023 рік

Щоб обійти психологічні бар’єри, відкрити шлях до підсвідомості та її безмежних ресурсів, потрібно знати секрет складання карти бажань. Вивчіть правила та умови, щоб створити дієвий вішборд на найближчі 12 місяців.

Як скласти карту бажань 2023 року?

Щоб карта бажань працювала, було розроблено алгоритм її складання та активації. Він буде актуальним і у 2023 році. Ось підготовчі етапи:

 1. Створіть довкола себе сприятливий простір.
 2. Підготуйте необхідні матеріали (коркова дошка або лист ватману, маркери, фломастери, кольорові олівці, клей, лінійка, ручка, шпильки, кольорові картинки, листівки, фото творця та ножиці).
 3. Приступіть до створення колажу, будучи в доброму здоров’ї та хорошому настрої. Юлія

Вороніна, авторка книги «Секрети карти бажань. Як отримати все, про що ви мріяли не рекомендує складати карту вагітним жінкам і в дні менструального циклу.

Дотримуйтесь таких правил:

 1. Подайте картинку майбутнього в деталях, підберіть до неї образ-картинку.
 2. Думайте про мрії тепер.
 3. Не бажайте людям зла і не просіть досягнення особистої мети на шкоду іншим.

Випишіть бажання на окремий аркуш паперу, зафіксуйте термін. Мапа бажань створюється на 1–3 роки, потім її треба оновити.

Які сектори включити до карти бажань 2023 року?

На карті бажань у новому році має бути дев’ять стандартних секторів, які в даоській практиці називаються триграми або багуа. У кожного розділу є своє призначення, енергетичне поле та колір:

 1. Багатство, гроші, матеріальне благополуччя (перший ліворуч у верхньому ряду, фіолетовий).
 2. Лідерство, слава (другий ліворуч у верхньому ряду, червоний).
 3. Відносини, кохання, шлюб (третій ліворуч у верхньому ряду, рожевий).
 4. Сім’я, вихованці, близькі родичі (перший ліворуч у другому ряду, зелений).
 5. Фотографія укладача карти бажань у секторі здоров’я (центральний сектор, білий).
 6. Діти та хобі (третій ліворуч у другому ряду, сірий).
 7. Навчання, знання, саморозвиток (перший ліворуч у третьому ряду, коричневий).
 8. Кар’єра, робота (другий ліворуч у третьому ряду, блакитний).
 9. Подорожі (третій ліворуч у третьому ряду, жовтий).

Почніть створення карти зі свого фото та зони здоров’я. Коли всі сектори будуть заповнені, підпишіть їх мотивуючими фразами, вкажіть терміни:

 • “Я здорова, сповнена енергії та сил цього року”.
 • “Мій дохід становить $2 000 на місяць” і так далі.

Психолог Ганна Кольчугіна, авторка книги «Карта бажань. Подаруй собі нове життя», зазначає, що при складанні фраз потрібні чіткі формулювання. Готову карту супроводжуйте одним простим бажанням. Як тільки воно виповниться, карта бажань на 2023 буде вважатися активованою. Повісьте її на видному місці, підживлюйте вірою та аналізуйте результат.

Карта бажань на 2023 рік стане головним мотиватором для досягнення всіх поставлених цілей. Складіть її за правилами, активуйте та спостерігайте, як Всесвіт і підсвідомість допомагають виконувати мрії.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі