Press "Enter" to skip to content

«Кіровоград-Дніпро» подав в суд на «Льотну академію» через забруднення води

Компанія намагається відсудити більше 350 тисяч гривень

Компанія «Дніпро-Кіровоград» подала в суд на Льотну академію за забруднення стічних вод. В компанії виявили суттєве перевищення хімічних речовин у стоках.

Про це йде мова на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, пишуть новини Кіровоградщини.

Стало відомо, що компанія «Дніпро-Кіровоград» вимагає від Льотної академії відшкодувати забруднення стічних вод в розмірі 342 тисячі гривень.

Суд залишив справу без руху через неправильно складену позовну заяву. Також стало відомо, що ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вимагає сплатити 301 744 грн за забруднення стоків, а також 36 614 гривень – індекс інфляції, 4 050 грн – 3% річних.

У позові відповідачем вказано Національний авіаційний університет в особі відокремленого структурного підрозділу Національного авіаційного університету «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету». При цьому адресу вказано в місті Київ, де розташована НАУ.

Суд залишив без руху справу і вказав у коментарі, що підприємство з зазначеним ЄДРПО зареєстроване і розташоване в Кропивницькому. Також в суді знайшли помилку у назві вишу. За вказаними реквізитами зареєстрована «Льотна академія Національного авіаційного університету». Всі ці недоліки потрібно виправити позивачу у встановлений судом строк.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі