У департаменті освіти області вже розповіли, куди витратять кошти.
Кіровоградщина отримала з бюджету України 49,2 млн грн на розвиток програми «Нова українська школа».
Про це повідомили в облдержадміністрації, пишуть новини Кіровоградщини.
Ці кошти були спрямовані на покращення умов навчання дітей, а також на забезпечення учнів сучасними засобами для отримання знань. Директорка департаменту освіти і науки ОВА Ельза Лещенко розповіла, що 41,4 млн грн спрямують на закупівлю обладнання і устаткування для кабінетів фізики, хімії, біології і географії.
Крім того, виділено 3,2 млн грн на оснащення класів для 8 класів, де працюватимуть за пілотною програмою навчання.
Ще 1,9 млн грн використають для закупівлі навчальних матеріалів, 2,7 млн грн підуть на підвищення кваліфікації вчителів.


