Жертву врятував велосипедист, який проїжджав повз
На Кіровоградщині суд визнав винним чоловіка за спробу зґвалтування 17-річної дівчини.
Подробиці розповіли у пресслужбі обласної прокуратури, пишуть новини Кіровоградщини.
Інцидент трапився у червні 2021 року. Чоловік на набережній ріки Інгул побачив дівчину і вирішив її зґвалтувати. Він затяг її в кущі, побив і почав роздягати. На її щастя повз проїжджав велосипедист. Дівчина почала кричати і кликати на допомогу, а кривдник злякався і втік. Чоловіка затримали неподалік від місця інциденту поліцейські.


