Press "Enter" to skip to content

Кропивницька міськрада встановила вартість харчування у школах і садочках

Передбачені категорії дітей, які будуть отримувати харчування безкоштовно

В Кропивницькій міськраді пройшло засідання, на якому затвердили вартість харчування у закладах освіти на новий навчальний рік.

Про це повідомляє міськрада Кропивницького, пишуть новини Кіровоградщини.

Виконавчий комітет встановив вартість харчування в школах і дитячих садочках з 1 вересня по 31 грудня 2022 року. 

Так у закладах дошкільної освіти вартість харчування складатиме 50 грн для дітей віком 1-3 роки, 65 гривень для дітей 4-7 років.

Також в закладах загальної середньої освіти та  спеціальних шкіл можна буде отримати одноразове харчування за 26 гривень для учнів пільгових категорій у віці 6-11 років, за 28 гривень – для дітей 11-14 років, 30 гривень – для дітей 14-18 років. Учні закладів професійної освіти можуть харчуватися за 25 гривень. 

Також встановлена вартість триразового харчування для дітей пільгових категорій у закладах профосвіти – 70 гривень. 

Безкоштовно харчуватися під час занять будуть діти наступних категорій – діти з інвалідністю, учні і вихованці відділення Спеціальної школи №1, вихованці санаторного закладу ясла-садок №65, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, з прийомних сімей, вихованці будинків сімейного типу, учні та вихованці з малозабезпечених сімей, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів та діти, один із батьків яких загинув під час захисту незалежності і суверенітету України.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі