Press "Enter" to skip to content

Кропивницький готуєть до навчального року: як будуть працювати школи

Під час наради в міськраді розповіли, скільки навчальних закладів приймуть учнів

У кропивницькому йде підготовка до навчального року, який буде надзвичайно складним. Формат занять буде визначатися з огляду на безпекову ситуацію. начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

Про це інформує пресслужба міськради Кропивницького, пишуть новини Кіровоградщини.

Вона відзначила, що збройна агресія Росії проти України створює багато небезпечних ситуацій для мирного населення. Перед навчальним роком було проведено опитування батьків з приводу форми навчання. 26% обрали очну форму навчання для своїх дітей, 30% – змішану, дистанційну – 43%. На екстернаті і індивідуальній формі навчання залишаються 1% учнів. 

Керівники шкіл також пройшли опитування. З’ясувалося, що 7% директорів готові розпочати навчання в очному режимі. На дистанційній і очній формі освіти готові працювати 92% навчальних закладів. 1% шкіл готові працювати з дітьми, які навчаються на сімейній формі. 

Остаточне рішення, в якому форматі буде працювати та чи інша школа Кропивницького, буде прийматися з огляду на безпекову ситуацію, побажання батьків, а також з урахуванням наявності укриттів у навчальному закладі.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі