Press "Enter" to skip to content

Купити ковдру заздалегідь – вибір практичних господинь

Думки про покупку ковдри у більшості людей виникають ще у вересні. Адже саме тоді розпочинаються перші холодні дні. Іноді, вони приходять так раптово після літньої виснажливої спеки, що бажання утеплитися здається найголовнішим, що потрібно зробити. Утеплитися вдома – мається на увазі купити теплий текстиль. До цієї категорії належать не лише ковдри, а й пледи, комплекти постільної білизни з фланелі та теплий одяг для дому.

І це правильно, замислитись про поповнення подібними речами для дому заздалегідь. Якраз на початку осені в магазинах триває розпродаж старих колекцій, а також на полицях з’являються новинки. Що дає можливість добре заощадити або вибрати відповідний виріб з наявного асортименту – купити ковдру, плед, набір білизни або одяг в тому кольорі і розмірі, якому віддаєте перевагу. Після холодних днів обов’язково наступають теплі, іноді бабине літо затягується до середини жовтня, але питання з теплим текстилем у вас вже буде вирішено, що, безумовно, може тільки тішити.

Але страх змерзнути не повинен вас спонукати до необачних покупок. Так, крім вибору розміру, важливим є склад виробів. Наприклад, для теплого пледа це обов’язково натуральні волокна. Це може бути не на 100% вовняний текстиль, але хоча б 40-50% вовни у його складі має бути. Не менш уважно потрібно вивчити асортимент, перш ніж купити ковдру. Адже наповнювачі часто відповідають сезонності. Наприклад, з бавовняним або бамбуковим підійде для теплої пори року, а з вовняним або пуховим для холодної. Велике значення при покупці ковдри відіграє кількість наповнювача всередині. Цей показник часто позначають крапками. Чим їх більше, тим відповідно тепліший текстиль.

Заміна ковдри безпосередньо залежить від складу та якості наповнювача. Дешеві моделі із синтетичним наповнювачем можна змінювати хоч щороку. У таких варіантах наповнювач всередині може збиватися або, навпаки, розшаровуватися. І це навіть без прання. Якщо ж їх випрати, вони втратять форму і наповнювач всередині може збитися в одну грудку.

Моделі з вовни краще взагалі не прати, а від пилу та бруду завжди захищати щільною підковдрою. Те саме правило відноситься і до пухових ковдр. Натуральний склад усередині складний у догляді та потребує певних знань.

Утеплюйтеся заздалегідь та зверніть увагу на якість догляду, щоб теплий текстиль прослужив вам багато років.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі