Press "Enter" to skip to content

Любовний гороскоп на квітень 2023 для кожного знаку зодіаку

Весна подарувала романтику та надію на взаємність. Кому пощастить у коханні, хто її зустріне, а хто розірве стосунки? Астрологи розповіли, чого чекати всім знакам.

Любовний гороскоп на квітень для Овна

Овни виявляться у сфері найбільшого впливу квітневого рожевого Місяця. Завдяки магічній повні 6 квітня їм захочеться розцвісти і привернути увагу.

Який любовний гороскоп на квітень для Овна? Всі представники знаку оновлять гардероб, зважаться на кардинальну зміну іміджу, корекцію обличчя та тіла за допомогою спорту та косметології. Астролог Калпеша Шах рекомендує утриматися від хибних обіцянок у коханні у квітні, оскільки суворий Сатурн дорого запитає з ошуканців.

Що чекає у коханні Тельця у квітні?

Перехід Меркурія на ваш знак допоможе налагодити комунікацію. Будуть досягнуті домовленості, з’явиться конструктив, проясниться спільне майбутнє. Подружні пари накопичать на мрію, вирушать у подорож, зроблять дорогу покупку. Ті, хто поки вільний, пройдуть період особистісного зростання, не лише зустрінуть кохання, а й знайдуть дружбу. Відносини розвиваються неспішно, не поспішайте їх.

Любовний гороскоп на місяць для Близнюків

В середині весни у повітряного знака буде багато спілкування та флірту. Який прогноз на кохання для Близнюків у квітні? Інгресія Венери у Близнюки 11 квітня позитивно позначиться на тих, хто давно шукає кохання. Випадкові романтичні знайомства набудуть стабільності. Найбільш успішними закоханими місяця стануть працівники соціальної сфери та науковці. Постійним партнерам потрібне спільне хобі.

Який прогноз у коханні на квітень 2023 року для Рака?

Завдяки зростанню самооцінки Раки стануть впевненими та відкритими. Це позитивно позначиться на любовних стосунках. У першій половині квітня можливі конфлікти через запальність. Ті, хто не розумів ситуацію у відносинах, матимуть змогу прояснити її, досягти балансу. Квітень сприятливий для знайомств на природі та за межами будинку.

Гороскоп на квітень для Лева

Любовна сфера Лева зазнає низки змін. Не всі вони будуть сприятливими. Який любовний гороскоп на квітень для Лева? Імовірні сутички на ґрунті ревнощів, так що не варто провокувати внутрішнього звіра знака. Складні стосунки підійдуть до фіналу, але ця втрата не стане фатальною. Венера у Близнюках з 11 квітня допоможе познайомитися з потенційним партнером чи перевести існуючі відносини на новий рівень.

Що чекає на Діву в коханні в квітні 2023?

Діва має місяць саморозвитку. З 3 квітня Меркурій входить до Тельця, змушуючи розібратися з тим, якого партнера хоче Діва для кохання та шлюбу. Повний місяць 6 квітня висвітить страхи та сумніви в існуючому партнері, дозволить подолати їх. Перехід Венери до Близнюків з 11 квітня дасть поштовх до побудови міцного зв’язку, який на найближчі півроку займе всю увагу знаку.

Гороскоп на квітень 2023 для Терезів

Великий вплив на представників повітряного знака зробить сонячне затемнення у Терезах. Сфера романтичних відносин зазнає змін.

Що чекає Терезів у коханні у квітні 2023? Повний місяць у Терезах 6 квітня підніме на поверхню питання близьких зв’язків. Проясніть непорозуміння з партнерами по шлюбу, потенційним подружжям. Тих, з ким стосунки зайшли в глухий кут, також не забудьте. Астролог обіцяє спалах пристрасті після 11 квітня.

Який прогноз на кохання для Скорпіона у квітні?

Сприятливий аспект Венери та Плутона у першій декаді місяця надасть інтимним стосункам нотку пікантності. Між партнерами спалахне пристрасть та зросте рівень довіри. Приховані Скорпіони стануть більш балакучими і розкриють душу коханій людині. Ааста Пахадіа, експерт із відносин, називає це однією з ознак міцного зв’язку. Ті, хто був вільний, успішно спокусить давню пасію: у квітні представники знаку будуть особливо чарівними.

Гороскоп на квітень для Стрільця

У особистому житті Стрільця кардинальні зміни пов’язані зі становищем Сонця і планети-управителя знака.

Що чекає Стрільця у коханні у квітні? З’єднання Сонця та Юпітера 11 квітня порушить питання справедливості та моралі. Це підштовхне Стрільця до визнання у почуттях та шлюбі. Пара вирішить завести дітей, а нові знайомі зроблять серйозні кроки до зміцнення зв’язку. Наприклад, почнуть жити разом.

Який гороскоп у коханні на квітень 2023 року для Козерога?

Більшу частину думок займе робота, але стосунки витіснять її. Козеріг наважиться навести лад у любовній сфері. Зв’язки, у яких розглядали як джерело збагачення, руйнуються. Він вибере партнера, який відповідає своїм потребам. Нові відносини набудуть емоційного забарвлення, зросте довіра. Встигніть до 21 квітня, коли Меркурій стане ретроградним у Тельці.

Любовний гороскоп для Водолія на квітень

Весь квітень повітряний знак присвятить упорядкуванню ділових, дружніх та любовних стосунків. Він рішуче відсіче негативно налаштоване оточення та наблизить до себе однодумців.

Який прогноз у коханні для Водолія на квітень? На нього чекає період Плутона у Водолії до 11 червня. Цей рідкісний астрологічний аспект дозволить представникам знака повністю змінити найближче оточення. Непорушними залишаться лише міцні шлюби, у яких вірність та турбота Водолія зростуть. Вільні представники знака зустрінуть споріднену душу.

Який прогноз на кохання у квітні 2023 для Риб?

Їм доведеться зануритися в себе 6 квітня, коли відбудеться повний місяць у Терезах. Риби усвідомлюють, що нова людина в їхньому житті не випадкова. Сонячне затемнення в Овні 20 квітня підштовхне до більш рішучих дій: ймовірні побачення, освідчення в коханні та спільний відпочинок. У постійних парах настане період гармонії. Венера у Близнюках з 11 квітня підштовхне до інтимних експериментів та відкритого обговорення бажань партнера.

Завдяки позитивним аспектам Венери, Юпітера та Сонця квітень стане сприятливим періодом для кохання та шлюбу. Вільні люди зустрінуть кохання. Не пропустіть шанси, про які розповів гороскоп.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі