Press "Enter" to skip to content

Маленькі кропивничани виготовляють брелки і збирають гроші на ЗСУ

Друзі продають власні вироби на вулицях міста

Кропивницькі школярі роблять брелки, які потім продають. Всі зароблені гроші вони передають на потреби ЗСУ. 

Про це повідомляє Суспільне, пишуть новини Кіровоградщини.

Хлопці розповіли кореспондентам, что за два тижні роботи вони заробили 4 тисячі гривень. Малеча кожного дня збирається у дворі свого будинку і виготовляють брелки, на яких випалюють патріотичні написи, а потім прикрашають свої вироби. Роботу розподілили наступним чином: Матвій Розінко робить отвори у майбутніх брелоках, Дмитро Гребець випалює на них надписи, а Максим Конюх прикрашає, Володимир Бочаров-Туз шліфує. В кожного з них є власний інструмент. 

Ініціатором роботи став Максим Конюх. Він розповів, що спочатку створював брелки для батьків, але потім запропонував друзям зробити все це разом. після цього виникла ідея продавати вироби і гроші передавати на потреби військових. Спочатку брелки були маленькими, але згодом на них почали надходити замовлення і хлопці збільшили розміри. 

На кожному з брелків є оригінальний напис, якій друзі вигадали самостійно: “Азов”, “НАТО”, “ЗСУ”, “Воля”, “Україна”, “Паляниця”, “Байрактар”. На створення 1 вироба йде 10-15 хвилин. кожен брелок коштує від 10 гривень, але хлопці кажуть, що люди дають і більше. Ціль – зібрати 30 тисяч гривень. Ці гроші вони витратять на потреби військового, який служить в полку “Азов”. Йому потрібні окуляри, шолом, аптечка. Зараз діти збирають на тактичні окуляри, а потім будуть збирати на шолом. 

Аптечку і ремінь вже купили. На це витратили 1300 гривень. Медична сумка вже укомплектована всім необхідним.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі