В ОВА назвали суму боргів і пояснили, в чому ситуація покращилась.
На Кіровоградщині порахували заборгованість мешканців за послуги ЖКГ. Сума перевищила 700 мільйонів гривень.
Про це повідомила під час брифінгу директорка департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОВА Ольга Довжук, пишуть новини Кіровоградщини.
Станом на 1 серпня 2024 року заборгованість населення області за спожиті житлово-комунальні послуги склала 742,8 млн грн, що на 4,2 млн грн більше, ніж на початку року.
«Рівень оплати у 2024 році становить 99,3%, що є задовільним показником. Однак значна частина заборгованості накопичена за минулі роки, і це створює серйозний тиск на економічний стан комунальних підприємств, ускладнюючи їхню стабільну роботу та надання якісних послуг,» — підкреслила Ольга Довжук.
Вона відзначила, що за послуги опалення населення розрахувалось на 113% за 7 місяців 2024 року. Така цифра виникла за рахунок сплати боргів під час літнього періоду. При цьому борг за теплопостачання складає 424 млн грн.
За водопостачання і водовідведення населення Кіровоградщини розрахувалось за послуги на 94,3%. Також вона відзначила, що споживачі «Дніпр-Кіровоград» розрахувались на 94% за надані послуги. Однак є населені пункти, де рівень оплати нижчий за 70%.
За вивіз побутового сміття загалом по області мешканці області розраховуються в повному обсязі – на 104,3%. Однак є населені пункти, де розрахунки проводять дуже мало.


