30 вересня о 10:50 у приватному секторі Новомиколаївки в Кропивницькому було вимкнуте водопостачання.
Про це повідомили у пресслужбі обласного водоканалу, передають новини Кіровоградщини.
Відключення центрального водопостачання пов’язане з необхідністю проведення аварійних робіт на мережі.
Вода у мешканців Новомиколаївки з’явиться після завершення ремонтних робіт. Наразі точна година повернення водопостачання невідома.


