Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Відключення води / фото espreso

Мешканці Новомиколаївки у Кропивницькому залишилися без води

30 вересня о 10:50 у приватному секторі Новомиколаївки в Кропивницькому було вимкнуте водопостачання.

Про це повідомили у пресслужбі обласного водоканалу, передають новини Кіровоградщини.

Відключення центрального водопостачання пов’язане з необхідністю проведення аварійних робіт на мережі.

Вода у мешканців Новомиколаївки з’явиться після завершення ремонтних робіт. Наразі точна година повернення водопостачання невідома.

Новини партнерів