Press "Enter" to skip to content

Місячний календар на березень 2023: фази Місяця, сприятливі та несприятливі дні

У березні місячні цикли спровокують низку змін. Як користуватися можливостями? Астролог Саллі Кіркман та психолог Ольга Валяєва роз’яснили особливості впливу Місяця на людей у березні 2023 року.

Фази Місяця у березні 2023 року

Перший місяць весни починається з зростаючого Місяця. Це гарний час для планування, але враховуйте рекомендації місячного календаря, положення Сонця, Венери, Меркурія та Марса. За місячним календарем період зростаючого Місяця розділений на кілька відрізків:

 • 1-6 березня.
 • 22-28 березня.
 • 30-31 березня.

Ліза Стардаст, астролог і таролог із Нью-Йорка, рекомендує реалізовувати плани та наміри, використовуючи медитації та реальні кроки до мети. Встигніть з найбільш глобальними завданнями до повного місяця.

Коли повня в березні 2023 року? Воно відбудеться у вівторок, 7 березня, на 15–16 місячний день у знаку Діви. Це період загострення інтуїції, саморозвитку та позбавлення зайвих людей, звичок та ситуацій. Астролог Саллі Кіркман відзначає перехід Сатурна до Риб у цей день. Будьте обережні зі словами та вчинками, щоб не образити близьких людей. Напруга знизиться, коли Місяць почне спадати.

Період спадного Місяця має кілька відрізків:

 • 8-14 березня.
 • 16-20 березня.

Це чудовий час для підбиття підсумків та коригування планів. Подякуйте всім, хто допомагав у їх досягненні, не забувши про лист подяки Всесвіту до настання молодика.

Коли молодик у березні 2023? Воно настане 21 березня, у вівторок, у знаку Овна. Починайте нові справи, проекти та візуалізуйте бажане за допомогою малюнків та записів у щоденнику.

Декілька істотних подій березня також пов’язані з фазами Місяця:

 • Третя чверть — середа, 15 березня, Місяць у Козерозі. Влаштуйте генеральне прибирання та позбавтеся шкідливих звичок.
 • Перша чверть – середа, 29 березня, Місяць знаходиться в Раку. Все, що заважає досягти цілей березня, має бути зруйновано.

Астрологічна ситуація березня надасть такі шанси:

 • Венера знаходиться в Овні до 16 березня, що спровокує емоційне піднесення, закоханість та пристрасть. У місяць 7 березня можливі доленосні знайомства і зізнання.
 • З 16 березня Меркурій входить на знак Риби, а разом із ним приходять вигідні угоди. Найкраще реалізувати їх після 21 (новолуння) та до 31 березня.
 • Сонце знаходиться в Рибах до 20 березня, даруючи емоційний комфорт. Це добрий період для медичного обстеження, догляду за зовнішністю.
 • Марс знаходиться у Близнюках до 27 березня, підштовхуючи до більш рішучих кроків у кар’єрі. Те, що не зрушувалося з місця взимку, у березні почне розвиватися: нові проекти, пропозиції про зміну роботи та підвищення службовими сходами відбудуться швидше.

Березень завершиться у п’ятницю, 31 числа. Місяць, що росте, перейде з Рака до Лева. На 10–11 місячний день підсумуйте і видихніть перед новим витком життя.

Вплив місячних фаз у березні 2023 року на сфери життя

Початок нового циклу та сезону відкриває можливості для покращення життя. Вдале розташування планет та дні потужного позитивного впливу місячної енергії, дозволять зробити прорив у кар’єрі та самореалізації. Які сприятливі дні у березні 2023 року? Таких днів буде 18: 1–2, 6, 8–9, 12–16, 19–20, 22, 24, 26–28 та 30 березня. Щоб не ризикувати, зверніть увагу на дати, коли рішучі кроки не потрібні. Які несприятливі дні у березні 2023 року? Їх буде всього два – 7 (повнолуння) і 23 число.

Місячні фази та бізнес

У повсякденному професійному житті та в побуті коригуйте діяльність за місячним календарем. У березні зверніть увагу на такі тенденції в гороскопі та місячних циклах:

 • На Місяць з 1 по 6 і з 23 по 31 березня, поки грошова Венера в Овні, необхідно активізувати діяльність.
 • З 8 по 20 березня, поки Місяць зменшується, а Сонце в Рибах відволікає від роботи, занурюючи у чуттєві насолоди, нові справи краще не починати. Завершуйте діючі проекти, роздавайте борги чи приділяйте час розвитку творчого хобі.
 • Молодий місяць в Овні 21 березня і два наступні тижні хороші для побудови планів. Намічайте поїздку та зустрічі, вони пройдуть вдало.

У день повного місяця 7 березня оцініть результати зимового сезону та першого тижня весни. Відмовтеся від проектів та дій, які не дають результату.

Вплив Місяця на відносини та стан душі

Весна приносить романтичний настрій: вільні знайдуть пару, а шлюбні стосунки зміцняться. Це буде можливим завдяки впливу Венери в Овні. Потрібно лише обійти потенційно конфліктні для відносин дні:

 • У місяць 7 березня можливий надлишок енергії. Займіться спортом разом із коханою людиною, вирушайте на тривалу пішу прогулянку.
 • У молодик 21 березня, а також у дні напередодні та після нього відчувається занепад сил, депресія та дратівливість. Не вступайте у конфлікти.

Венера в Овні збігається з періодом Місяця, що росте. До 16 березня можете освідчуватися в коханні, побратися, знайомитися.

Як Місяць у березні вплине на здоров’я та красу

Блогер, психолог та автор книги «Луноликая» Ольга Валяєва вважає, що енергія Місяця особливо впливає на жінок, які беруть чинність від природних джерел енергії (землі, води та місячних циклів). Але й чоловіки їй схильні. Ось як у березні Місяць вплине на людей:

 • У період молодого Місяця (21 березня) худніть і очищайте організм. Якщо виникнуть проблеми зі сном, регулюйте його за допомогою теплих трав’яних ванн та чаїв.
 • Венера в Овні провокує бажання пофарбувати волосся яскравим кольором. Перетворення плануйте за місячним календарем стрижок.
 • На 11 день після повного місяця (3 і 18 березня), який в індуїстському календарі називають екадаші, дотримуйтесь посту і відвідуйте косметолога.

Дебра Роуз Вілсон, доктор філософії, вважає, що повний Місяць 7 березня вплине на якість сну. У цей день небажані будь-які косметичні процедури. Не перевтомлюйтесь і не переїдайте.

Місячний календар та астрологічні аспекти березня пропонують цікавий сценарій розвитку подій. Щоб уникнути небажаних ризиків та зберегти енергетичний потенціал, необхідно зіставити плани на місяць із місячними циклами та сміливо реалізувати задумане.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі